More

  Aplikacje macOS na abonament. Spróbuj tego rozwiązania i otrzymaj miesiąc za darmo

  Masz komputer z systemem operacyjnym macOS? Na pewno przerażają cię niektóre ceny w Apple AppStore. Jest jednak i na to rozwiązanie, które testuję od trzech miesięcy i jestem zachwycony. To nic innego, jak aplikacje macOS na abonament. Tak, dobrze czytacie. Nie są to byle jakie aplikacje, bo dostaniemy tutaj m.in. słynną już apkę Ulysses, bez której autorzy tekstów nie potrafią się obyć.

  Aplikacje macOS na abonament

  Jak to działa? Jest serwis, który nazywa się SetApp*. To nic innego jak właśnie usługa abonamentowa. W ramach miesięcznych opłat (są trzy warianty) otrzymujemy dostęp do pokaźnej, bo liczącej ponad 240 bazy aplikacji.

  Wszystkie dostajemy ładnie posegregowane, według kategorii użytkowych: apki biurowe, dla developerów czy poprawiające produktywność. Wśród nich takie klasyki jak Gemini, Craft, Canary Mail, czy znakomita apka do przyspieszania naszego Maka, czyli CleanMyMac X.

  To tylko niektóre z najbardziej popularnych aplikacji w abonamencie SetApp!

  SetApp – ile kosztuje usługa?

  Ceny abonamentu zaczynają się od 9.99$ za miesiąc w przypadku płatności miesięcznej. Za 12.49$ miesięcznie dostaniemy dodatkowo aplikacje na system iOS, a za 14.99$ obsłużymy aż 4 urządzenia. Oczywiście przy płatności rocznej można sporo zaoszczędzić, bo dostajemy 10% zniżki. Korzystając z powyższego linka, dostaniecie natomiast 1 miesiąc gratis.

  * – link afiliacyjny, ale działający w dwie strony: ja dostaję miesiąc gratis, ty również!

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj