More

  Avatar: Ostatni władca wiatru na oficjalnym zwiastunie Netflixa

  Netflix udostępnił nowy zwiastun serialu „Avatar: Ostatni władca wiatru”, który jest kontynuacją kultowej kreskówki z lat 2000-tych. Serial będzie opowiadał o dalszych losach Aanga, Katary, Sokki, Toph i Zuko.

  W zwiastunie widzimy, że Aang i jego przyjaciele nadal walczą o pokój na świecie. Aang musi nauczyć się panować nad swoimi mocami, Sokka udoskonala swoje umiejętności walki, Toph rozwija swoje umiejętności ognia, a Zuko nadal szuka swojego miejsca w świecie.

  Avatar: Ostatni władca wiatru zwiastun

  „Avatar: Ostatni władca wiatru” to aktorska adaptacja kultowego serialu animowanego Nickelodeon o tym samym tytule. Serial opowiada historię Aanga, młodego chłopca, ostatniego ze swojego rodzaju, który potrafi kontrolować wszystkie cztery żywioły: wodę, ziemię, ogień i powietrze. Aang budzi się ze stuletniego snu, aby zobaczyć świat pogrążony w wojnie, w której Cesarstwo Ognia dąży do podboju pozostałych narodów. Z pomocą swoich przyjaciół: Katary, Sokki, Toph i Zuko, Aang musi nauczyć się panować nad swoimi mocami i przywrócić równowagę na świecie.

  Premiera serialu zaplanowana jest na 22 lutego 2024.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj