More

  Diablo 4 – już za miesiąc sprawdzimy betę, a w międzyczasie sprawdź nowy zwiastun gry

  Blizzard Entertainment, wiodące studio w branży gier wideo, ogłosiło datę otwartej bety swojej najnowszej gry Diablo 4. Jak podano na stronie internetowej studia, fani będą mieli okazję wypróbować grę już w przyszłym miesiącu.

  Kiedy zagramy w betę?

  Otwarta beta, czyli prolog i pierwszy poziom gry, zostanie udostępniona dla wszystkich od 24 do 26 marca. W tym czasie ograniczono level, jaki gracz będzie mógł wbić postacią – do 25 poziomu. Szczęśliwcy, którzy kupili grę w przedsprzedaży, będą mogli cieszyć się o wcześniejszym dostępem do bety, bo aż o tydzień (17-19 marca).

  Diablo 4, kolejna odsłona popularnej serii gier RPG, zapowiada się niezwykle emocjonująco. W grze gracze będą mieli do wyboru pięć klas postaci: Barbarian, Sorceress, Druid, Rogue oraz Priest. Każda z klas będzie oferować unikalne umiejętności i style gry.

  Nowy zwiastun przedstawiający grę pozwala zobaczyć, jak w najnowszej odsłonie zwrócono uwagę na szczegóły i dbałość o detale. Świat gry wygląda pięknie, a każdy element został starannie zaprojektowany. Warto zauważyć, że twórcy gry zdecydowali się na bardziej mroczny i surowy styl, który wprowadzi graczów w tajemniczy świat Diablo.

  Nowy zwiastun zdradza nieco więcej z rozgrywki gry

  Nowością ma być wprowadzenie otwartego świata, co oznacza, że gracze będą mieli dużo większą swobodę w poruszaniu się po świecie gry. Twórcy obiecują, że świat w Diablo 4 będzie ogromny i zróżnicowany, z mnóstwem zadań pobocznych i ciekawych miejsc do odkrycia.

  Według producentów, nowa odsłona będzie posiadać wiele nowych funkcji i ulepszeń w porównaniu z poprzednimi odsłonami serii. Jednym z takich ulepszeń będzie rozbudowany system rzemiosła, który pozwoli graczom na tworzenie coraz bardziej zaawansowanych przedmiotów.

  Wraz z ogłoszeniem daty otwartej bety, Blizzard potwierdził, że premiera gry odbędzie się w 6 czerwca 2023 roku. Z pewnością będzie to jedna z najbardziej oczekiwanych premier gier wideo obecnego roku.

  Źródło: The Verge

  Łukasz Musialik

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj