More

  Diablo 4 z Game Pass wymaga niestety konta Battle.net do gry

  Jak już wiemy od paru tygodni, do oferty Game Pass wkracza Diablo 4, czyli najnowsza odsłona serii. Będzie to miało miejsce już w czwartek, 28 marca 2024. Do tej pory gracze zastanawiali się, czy do gry wymagane będzie konto Battle.net.

  Diablo 4 w Game Pass od czwartku. Wymagane konto Battle.net

  Pojawienie się Diablo 4 w Game Passie to swego rodzaju ewenement, to pierwsza odsłona serii dostępna w abonamencie. Do gry będzie jednak wymagane konto Battle.net, które oczywiści możemy założyć za darmo.

  Blizzard Entertainment potwierdziło, że gracze planujący zanurzyć się w piekle Diablo 4 będą potrzebowali konta Battle.net, nawet jeśli korzystają z usługi Xbox Game Pass na PC. To oznacza, że ​​choć gracze mogą mieć dostęp do gry za pośrednictwem usługi abonamentowej Microsoftu, wciąż będą musieli założyć konto na platformie Blizzarda, aby zagrać.

  Decyzja ta wywołała mieszane reakcje wśród społeczności graczy, niektórzy wyrażają zrozumienie dla potrzeby utrzymania integralności ekosystemu Battle.net, podczas gdy inni wysuwają obawy dotyczące potencjalnych utrudnień w korzystaniu z różnych platform.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj