More

  Dragon Ball Sparking! Zero już w październiku? Nowe informacje

  To może być premiera tego roku w swojej kategorii. Dragon Ball Sparking! Zero, czyli długo wyczekiwana gra z uniwersum Dragon Balla ma pojawić się w październiku bieżącego roku. Wcześniejsze informacje i przecieki mówiły jedynie o tym roku kalendarzowym, teraz są konkrety.

  Dragon Ball Sparking! Zero – kiedy premiera?

  Jeden z internautów, SergioM3R twierdzi, że przeglądając stronę Bandai Namco trafił w kodzie na datę premiery nowej odsłony gry z serii Dragon Ball. Dragon Ball Sparking! Zero ma według niego zadebiutować już 1 października.

  Dragon Ball Sparking! Zero to nowa odsłona serii trójwymiarowych bijatyk Budokai Tenkaichi, wyprodukowana przez firmę Spike Chunsoft i wydana przez Bandai Namco Entertainment. Gra ukazała się na platformach PlayStation 5, Xbox Series X/S i PC 21 stycznia 2024 roku.

  Dragon Ball Sparking! Zero kontynuuje dziedzictwo swoich poprzedników, oferując dynamiczną rozgrywkę z udziałem kultowych bohaterów z serii Dragon Ball. Gracze mogą wybierać spośród ogromnej liczby grywalnych postaci, z których każda posiada unikalne umiejętności, transformacje i techniki.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj