More

  Gry PS Plus na grudzień 2022: poznaliśmy tytuły, nie wygląda to dobrze

  Jak co miesiąc Sony dorzuca nowe gierki w ramach abonamentu PS Plus. Są to gry, które można dodać do swojego konta za darmo, jednak znikną z naszej biblioteki jeśli przestaniemy opłacać abonament PS Plus. Wśród graczy od dawna panuje rywalizacja między tym, co oferuje PlayStation a tym, co znajdą właściciele abonamentu Xbox Game Pass (Gold).

  Ten rok bez wątpienia należał do najsłabszych jeśli chodzi o jakość dostarczanych produkcji. Można natomiast stwierdzić, że grudzień wypada nieco lepiej, ale dalej jest to dość uboga propozycja. Wszystko oczywiście za sprawą nowych pakietów abonamentowych, które Sony udostępniło w tym roku. Mowa o PS Plus Premium i PS Plus Extra, które są tymi bardziej ekskluzywnymi i oferują tytuły znacznie nowsze i głośniejsze.

  PS Plus na grudzień 2022

  Mass Effect Legendary Edition

  Tylko jeden człowiek może ocalić ludzkość przed największym zagrożeniem, z którym kiedykolwiek miała do czynienia. Doświadcz ponownie legendy komandora Sheparda w cenionej trylogii Mass Effect dzięki Edycji Legendarnej gry Mass Effect™. Obejmuje jednoosobową zawartość podstawową i ponad 40 DLC z gier Mass Effect, Mass Effect 2 i Mass Effect 3, w tym promocyjne uzbrojenie, pancerze i pakiety, zremasterowane i zoptymalizowane do rozdzielczości Ultra HD 4K.

  Biomutant

  BIOMUTANT to postapokaliptyczna gra RPG kung-fu w otwartym świecie, z niepowtarzalnym systemem wschodnich sztuk walki, w którym możesz łączyć ataki wręcz, strzelanie i zdolności mutantów. W całej krainie szaleje epidemia, a drzewo życia krwawi śmiercią z korzeni. Plemiona są podzielone. Zdecyduj o losie tego świata – czy będziesz zbawicielem czy poprowadzisz go ku jeszcze większemu mrokowi?

  /opisy: PlayStation/

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj