More

  Lady Gaga zdradziła, że rozpoczyna prace na planie filmowym Joker 2

  Lady Gaga zdradziła na swoim Instagramie, że rozpoczyna już prace na planie filmu „Joker 2”. Po sukcesie pierwszej części, wiele osób czekało na potwierdzenie o kontynuacji tej historii. Właśnie pojawiły się nowe doniesienia na ten temat.

  To ważne ogłoszenie, na które czekało wielu fanów

  W dniu 29 stycznia 2023 roku fani filmu „Joker” otrzymali dobrą wiadomość – Lady Gaga potwierdziła, że rozpoczyna prace na planie kontynuacji tego kultowego hitu. W wywiadzie dla jednej z gazet Lady Gaga zdradziła, że jest bardzo podekscytowana tą rolą i nie może się doczekać, aby pokazać fanom, co przygotowała.

  Pierwsza część „Jokera” z 2019 roku stała się jednym z największych hitów ostatnich lat, zdobywając wiele nagród i uznanie ze strony krytyków. Film opowiada historię artysty cyrkowego, który po serii tragicznych wydarzeń staje się zabójczym psychopatą znanym jako Joker. Grający główną rolę Joaquin Phoenix otrzymał za swoją kreację wiele nagród, w tym Oscar za najlepszą rolę męską.

  Nowa rola dla Lady Gaga

  Lady Gaga, która znana jest z wielu hitów i niezapomnianych występów, jest uważana za jedną z największych gwiazd światowej muzyki i show-biznesu. W „Joker 2” wcieli się w rolę nowej postaci, która będzie miała związek z Jokerem. Nie jest jasne, jaką rolę Lady Gaga będzie pełnić w filmie, ale już teraz można się spodziewać, że będzie to jedna z najbardziej wyczekiwanych ról w nadchodzącym filmie.

  „Joker 2” jest produkowany przez wytwórnię Warner Bros i jest jednym z wielu filmów, które oczekują kontynuacji po sukcesie pierwszej części. Premiera „Joker: Folie a Deux” została zaplanowana na 4 października 2024. Można się spodziewać, że będzie to jedno z największych wydarzeń filmowych w nadchodzących latach.

  Źródło: Radiotimes, Instagram

  Łukasz Musialik

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj