More

  Lupin – nowy sezon wkrótce, gdzie obejrzeć produkcję?

  Lupin to francuski serial kryminalny, który zadebiutował na Netflixie w 2021 roku. Produkcja szybko zyskała ogromną popularność, docierając do ponad 70 milionów gospodarstw domowych na całym świecie. Serial opowiada historię Assane’a Diopa, młodego mężczyzny, który postanawia zemścić się na rodzinie Pellegrinich za krzywdę wyrządzoną jego ojcu.

  Akcja serialu rozgrywa się we współczesnym Paryżu. Głównym bohaterem jest Assane Diop, który od najmłodszych lat fascynuje się Arsenem Lupinem, fikcyjnym dżentelmenem-włamywaczem, stworzonym przez Maurice’a LeBlanca. Po śmierci ojca, który został niesłusznie oskarżony o kradzież, Assane postanawia wzorować się na Lupinie i zemścić się na rodzinie Pellegrinich, która była odpowiedzialna za krzywdę jego rodziny.

  Lupin – sezon 3. Kiedy premiera?

  Serial ma dwa sezony, po 10 odcinków każdy. Pierwszy sezon opowiada historię kradzieży naszyjnika Marie Antoinette z Luwru. Drugi sezon skupia się na zemście Assane’a na rodzinie Pellegrinich.

  Premiera trzeciego sezonu Lupina odbędzie się 5 października 2023 roku. W nowej części serialu Assane będzie musiał stawić czoła nowej, jeszcze bardziej niebezpiecznej grupie przestępczej.

  Lupin sezon 3 premiera już 5 października 2023. / @Netflix
  Lupin sezon 3 premiera już 5 października 2023. / @Netflix

  Lupin to serial, który łączy w sobie elementy kryminału, dramatu i przygody. Produkcja jest pełna zwrotów akcji i zaskakujących zwrotów akcji. Serial wyróżnia się również świetną obsadą, w której główną rolę gra Omar Sy, znany z filmu Nietykalni.

  Gdzie obejrzeć Lupina w Polsce?

  Lupin nadciąga z nowym sezonem i nowymi przygodami! / @Netflix
  Lupin nadciąga z nowym sezonem i nowymi przygodami! / @Netflix

  Serial Lupin jest dostępny w Polsce na platformie Netflix. Wszystkie odcinki dwóch pierwszych sezonów są dostępne do obejrzenia na żądanie.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj