More

  Nowości Disney+ na 2024 rok

  Disney+ oficjalnie zapowiada tytuły, które pojawią się na platformie w przyszłym roku. Wśród nich znajduje się m.in. oryginalna adaptacja powieści Jamesa Clavella „Szōgun”, fascynująca opowieść o jednym z największych projektantów mody, „Cristóbal Balenciaga”, oraz „Renegade Nell” autorstwa nagrodzonej producentki Sally Wainwright.

  Nie zabraknie również produkcji dedykowanych fanom kultowych uniwersów, takich jak oczekiwane seriale Marvel Studios: „Echo” i „Agatha: Darkhold Diaries”, a także „Star Wars: The Acolyte” od Lucasfilm, który odkryje mroczne tajemnice w ostatnich dniach istnienia ery Wielkiej Republiki. Na platformie pojawią się także nowe sezony „Futuramy”, „The Bear” i „Witamy we Wrexham”, a także wiele innych produkcji.

  Marvel Studios w Disney+ na 2024 rok

  10 stycznia 2024 roku na Disney+ zadebiutuje długo wyczekiwana produkcja „Echo” od Marvel Studios. Serial opowiada historię Mai Lopez, która musi zmierzyć się z własną przeszłością, przypominając sobie swoje pochodzenie oraz odkrywając znaczenie rodziny i wspólnoty. Tylko pełne zrozumienie sytuacji pozwoli jej w końcu ruszyć naprzód.

  Fani Marvela mogą również spodziewać się wyczekiwanej serii „Agatha: Darkhold Diaries”, która pojawi się w 2024 roku. Kathryn Hahn ponownie wcieli się w mroczną rolę Agathy – zainteresowanej księgą Darkhold, rezydentki Westview, którą widzowie poznali w produkcji „WandaVision”.

  Na platformie Disney+ w 2024 roku pojawi się także animowana produkcja od Marvel Studios, kontynuacja kultowej serii o mutantach – „X-Men ‘97”.

  Lucasfilm

  Widzowie platformy będą mogli zgłębić też uniwersum Gwiezdnych wojen i to w aż dwóch produkcjach. W 2024 roku zadebiutuje serial „Star Wars: The Acolyte”. To kryminalny thriller, który przeniesie widzów do galaktyki mrocznych sekretów w ostatnich dniach ery Wielkiej Republiki. Była padawanka połączy siły ze swoim Mistrzem Jedi, aby wspólnie zbadać serię zbrodni. Siły, z którymi muszą się zmierzyć, są bardziej złowrogie, niż kiedykolwiek przewidywano.

  W nadchodzącym roku na Disney+ pojawi się także serial „Star Wars: Skeleton Crew”. Będzie to historia czwórki dzieciaków, które zagubiły się w bezmiarze galaktyki, próbując odnaleźć drogę do domu.

  Wśród nowych produkcji, które pojawią się na platformie w 2024 roku, znajdują się:

  • „Renegade Nell” (premiera wiosną 2024 roku) – serial opowiadający historię Nell Jackson, kobiety oskarżonej o morderstwo i uciekającej wraz z siostrami, która by przetrwać, zmuszona będzie do kradzieży. W głównej roli wystąpi Louisy Harland („Derry Girls”).
  • „Camden” (2024) – serial dokumentalny z udziałem największych światowych gwiazd muzycznych, w tym producentki wykonawczej serialu – Dua Lipy.
  • „Shardlake” (2024) – czteroodcinkowy serial oparty na popularnych powieściach kryminalnych autorstwa C.J. Sansoma osadzonych w czasach epoki Tudorów.
  • „In Vogue” (2024) – przełomowy serial o modzie, pozwalający na wgląd w myśli najważniejszych redaktorów Vogue’a, a także najbardziej wpływowych postaci w świecie mody, filmu i polityki.
  • „Rivals” (2024) – serial oparty na ikonicznej powieści autorstwa Jilly Cooper, pełen romantycznych intryg, seksu i silnych postaci.
  • „Shōgun” (premiera 27 lutego) – adaptacja powieści Jamesa Clavella o Japonii w XVI wieku.
   „FEUD: Capote Vs. The Swans” (2024) – serial osadzony wśród nowojorskich elit, opowiadający o konflikcie między Trumanem Capote i Jackie Kennedy Onassis.
  • „Vanderpump Villa” (2024) – serial dokumentalny o personelu luksusowej francuskiej willi należącej do gwiazdy reality show Lisy Vanderpump.
  • „Black Cake” (2024) – serial kryminalny o rodzinnej tajemnicy morderstwa.
  • „Death And Other Details” (2024) – serial utrzymany w konwencji zagadki jednego pokoju.
  • „We Were the Lucky Ones” (2024) – serial o żydowskiej rodzinie rozdzielonej podczas II wojny światowej.
  • „Interior Chinatown” (2024) – serial o Amerykaninie tajwańskiego pochodzenia, który próbuje znaleźć swoje miejsce w Hollywood.

  Marvel Studios

  Wśród nowości od Marvel Studios znajdują się:

  • „Echo” (10 stycznia 2024) – serial o Mai Lopez, która musi zmierzyć się z własną przeszłością.
  • „Agatha: Darkhold Diaries” (2024) – serial o Agacie Harkness, bohaterce serialu „WandaVision”.
  • „X-Men ‘97” (2024) – kontynuacja kultowej serii animowanej o mutantach.

  Lucasfilm

  Lucasfilm przygotował dwie nowe produkcje z uniwersum Gwiezdnych wojen:

  • „Star Wars: The Acolyte” (2024) – serial kryminalny, który przeniesie widzów do galaktyki mrocznych sekretów w ostatnich dniach ery Wielkiej Republiki.
  • „Star Wars: Skeleton Crew” (2024) – serial o grupie dzieciaków, które zagubiły się w galaktyce.

  National Geographic

  Współpraca Disney+ z National Geographic zaowocuje dwoma nowymi serialami przyrodniczymi:

  • „A Real Bug’s Life” (24 stycznia 2024) – serial o życiu owadów.
  • „Queens” (początek 2024 roku) – serial o matriarchatach i przywódczyniach na całym świecie.

  Powracające klasyki

  W 2024 roku na Disney+ pojawi się nowy sezon kultowego serialu „Doktor Who”, który od 60 lat zabiera kolejne pokolenia widzów w niezwykłe podróże. Kolejne odcinki będą specjalnie przygotowane z okazji okrągłej sześćdziesiątej rocznicy istnienia produkcji.

  Subskrybenci Disney+ przez cały 2024 rok będą mogli cieszyć się najnowszymi sezonami swoich ulubionych seriali. Będą to m.in. drugi sezon „Potwornej roboty” (2024), a „Futurama” powróci z 12. sezonem pod koniec 2024 r., przynosząc tym samym zupełnie nowe przygody Frya, Bendera i Leili.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj