More

  Nowy Mass Effect porzuci otwarty świat i powróci do „klasycznego formatu”

  Najnowsza odsłona kultowej serii gier „Mass Effect” może przynieść powrót do korzeni i opuścić formułę otwartego świata – sugeruje informator. Fanów tej popularnej serii RPG z pewnością zainteresuje, że twórcy rozważają zmiany w podejściu do projektu.

  Gra „Mass Effect” zawsze kojarzona była z rozbudowanymi fabułami i wciągającym światem kosmicznym, ale ostatnia część serii, „Mass Effect: Andromeda,” wprowadziła elementy otwartego świata, które nie spotkały się z entuzjazmem fanów. Teraz wydaje się, że BioWare, studio odpowiedzialne za serię, może wrócić do bardziej klasycznego formatu.

  Nowy Mass Effect porzuci otwarty świat?

  Niektórzy gracze z pewnością docenią tę zmianę, ponieważ skupienie się na głównej fabule i rozwijaniu postaci zawsze było jednym z mocnych punktów „Mass Effect”. Ograniczenie otwartego świata może pozwolić na bardziej skoncentrowane i głębokie narracyjne doświadczenie.

  Informator, który ujawnił te szczegóły, nie podał jeszcze żadnych konkretnych informacji na temat fabuły lub rozgrywki, ale fani serii z pewnością z niecierpliwością czekają na więcej informacji od BioWare.

  Czy ta zmiana przyniesie sukces „Mass Effect”? To pytanie pozostaje otwarte, ale wielu graczy jest gotowych wesprzeć tę legendarną serię w jej ewolucji. Trzeba jednak czekać na oficjalne ogłoszenia, aby poznać wszystkie szczegóły. Jedno jest pewne: „Mass Effect” nadal ma potencjał, by zaskoczyć i zachwycić fanów na całym świecie.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj