More

  Pobaw się w farmera. Nowa darmowa gra od Epicu

  Cotygodniowe rozdawnictwo od Epic trwa w najlepsze. Tym razem serwis udostępnił za darmo Farming Simulator 22. Możemy więc wcielić się w farmera i podjąć trudu, jakim jest uprawa roli i nie tylko. Produkcja okazała się hitem na całym świecie.

  Farming Simulator 22 za darmo

  „Farming Simulator 22” to kolejna odsłona popularnej serii symulatorów rolniczych, opracowana przez Giants Software. Gra została wydana 22 listopada 2021 roku i dostępna jest na platformach takich jak PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Stadia. Stawia duży nacisk na realizm, oferując szczegółowe modele maszyn rolniczych oraz realistyczne mechaniki związane z uprawą roli, hodowlą zwierząt i zarządzaniem gospodarstwem.

  Produkcja oferuje ponad 400 różnych maszyn i narzędzi od ponad 100 rzeczywistych producentów, takich jak John Deere, Claas, Case IH, New Holland, Fendt, Massey Ferguson, Valtra i wiele innych. Po raz pierwszy w serii wprowadzono zmienne pory roku, co znacząco wpływa na rozgrywkę. Gracze muszą dostosować swoje plany upraw i harmonogramy prac do zmieniających się warunków pogodowych i sezonowych.

  Wymagania sprzętowe:

  Gra jest wymagająca pod względem sprzętowym, szczególnie jeśli chodzi o grafikę i fizykę. Na PC minimalne wymagania obejmują procesor Intel Core i5-3330 lub AMD FX-8320, 8 GB RAM oraz kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 660, jednak zalecane jest posiadanie lepszego sprzętu dla płynnej i pełnej detali rozgrywki.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj