More

  Styczeń 2023 w Disney+. Zobacz listę premier

  Nowy rok przed nami, zatem najwyższa pora na poznanie pierwszych premier, jakie pojawią się w serwisach streamingowych w styczniu 2023 roku. Zacznijmy więc od najmłodszej na naszym rynku platformy, czyli Disney+. Jakie nowości nas spotkają?

  Już 11 stycznia premiera 34. sezonu serialu „Simpsonowie”, a już 4 stycznia z 21. sezonem powróci „Family Guy: Głowa rodziny”. Produkcje dokumentalne National Geographic „Odwrót”, „Terytorium” i „Gwieździsty sztandar” już od 13 stycznia w Disney+. Pojawią się również nowe sezony doskonale już znanych produkcji – “Rdzenni i wściekli” czy „Gwiezdne wojny: Parszywa zgraja”.

  Styczeń 2023 w Disney+

  WITAMY W CHIPPENDALES – 11 stycznia 2023

  Rozbudowana, oparta na prawdziwych wydarzeniach saga „Witamy w Chippendales” opowiada skandaliczną historię Somena „Steve’a” Banerjee, hinduskiego imigranta, który założył największe na świecie imperium męskiego striptizu – i nie pozwolił, by cokolwiek stanęło mu na drodze.

  NADZWYCZAJNA – 25 stycznia 2023

  Witajcie w świecie, w którym każda pełnoletnia osoba posiada supermoc. Wszyscy poza 25-letnią Jen, która czuje się odosobniona. Na szczęście współlokatorzy Jen – Carrie, Kash i tajemniczy kot dachowiec – nie pozwalają jej użalać się nad sobą. Jen błądzi po wielkim, zagmatwanym świecie, uzbrojona jedynie w odrobinę nadziei i dużą dozę desperacji, by odnaleźć swoją moc. W trakcie swojej przygody może odkryć, że życie bez mocy też jest w porządku.

  GDYBY ŚCIANY MOGŁY ŚPIEWAĆ – 6 stycznia 2023

  Od ponad 90 lat, Abbey Road Studios jest sercem branży muzycznej. W tym pełnym osobistych wspomnień i refleksji filmie, Mary McCartney przybliża nam tych dziewięć dekad. Dekad kreatywności i magii, które są fundamentem tego najsłynniejszego i najdłużej funkcjonującego studia nagraniowego na świecie. Film pokazuje jak wszechstronną instytucją jest Abbey Road Studios, dom muzyki klasycznej, filmowej, popu, a nawet hip-hopu. Artyści, producenci, kompozytorzy, realizatorzy dźwięku i obsługa studia opowiadają o tym, jak odnaleźli swój muzyczny język i stworzyli społeczność. Nagrania archiwalne i taśmy z sesji zdradzają część tajemnic tego słynnego miejsca.

  KOALA MAN – 9 stycznia 2023

  Serial „Koala Man” śledzi losy ojca w średnim wieku Kevina i jego tytułowej – nie aż tak sekretnej – tożsamości. Jego jedyną supermocą jest gorąca pasja do przestrzegania zasad i zwalczania drobnych przestępstw w miasteczku Dapto. Choć może się wydawać, że są to zwykłe australijskie przedmieścia, – siły zła, zarówno te o wymiarze kosmicznym, jak i te stworzone przez człowieka – czyhają, by zaatakować niczego niespodziewających się mieszkańców Dapto. Koala Man, który dąży do zaprowadzenia porządku w swoim rodzinnym miasteczku i często wciąga w swoje przygody sfrustrowaną rodzinę, jest gotowy do działania. Zrobi wszystko, by pokonać złoczyńców, nadprzyrodzone okropieństwa lub, co gorsza, palantów, którzy nie wystawiają koszy na śmieci w wyznaczone dni.

  GONIĄC FALE – 11 stycznia 2023

  Po debiucie surfingu na igrzyskach olimpijskich w Tokio „Goniąc fale” przybliża ludzi i miejsca ważne dla wzmacniania pozycji Japonii w światowej kulturze surferskiej. Serial dokumentalny śledzi losy wielokulturowych sportowców i ich pościg za marzeniami. Przedstawia też urzekający obraz życia w Japonii i pokazuje, co jest potrzebne, by odnieść sukces w międzynarodowym surfingu.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj