More

  The Last of Us na zapowiedzi od HBO Max

  Coraz bliżej święta… a nie, tym razem nie chodzi o święta. Coraz bliżej, ale do wyczekiwanej ekranizacji gry The Last of Us. Za produkcję wzięło się HBO, dlatego możemy być prawie pewni, że będzie to ekranizacja na miarę gry. Gry, która jest już kultowa. HBO Max zaprezentowało właśnie najnowszą zapowiedź serialu The Last of Us.

  W obsadzie serialu The Last of Us znajdują się m.in.: Pedro Pascal, Bella Ramsey, Gabriel Luna, Anna Torv, Nico Parker, Murray Bartlett, Nick Offerman, Storm Reid, Merle Dandridge, Jeffrey Pierce, Lamar Johnson, Keivonn Woodard, Graham Greene, Elaine Miles, Ashley Johnson oraz Troy Baker.

  Historia rozgrywa się dwadzieścia lat po zniszczeniu współczesnej cywilizacji. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu Ellie, 14-letniej dziewczynki z opresyjnej strefy kwarantanny. To, co zaczyna się jako szybka robota, wkrótce staje się brutalną, rozdzierającą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych, w której to wyprawie mogą polegać wyłącznie na sobie, by przetrwać.

  Premiera produkcji odbędzie się 16 stycznia oczywiście na platformie HBO Max.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj