More

  W co zagrać w grudniu? Nasze propozycje na długie wieczory

  Rozpoczął się właśnie najbardziej aktywny miesiąc dla wszystkich graczy. Grudzień to nie tylko długie wieczory, ale także sporo dni wolnych. Najmłodsi oczywiście wyczekują ferii świątecznych. Jest to niewątpliwie dobra okazja do nadrobienie ostatnich tytułów, które warto ograć. Co proponujemy?

  Najciekawsze gry z ostatnich tygodni

  Talos Principle 2

  The Talos Principle 2 to przygodowa gra logiczna, która jest kontynuacją gry The Talos Principle wydanej w 2014 roku. Gra została wydana 2 listopada 2023 roku na platformach PlayStation 5, Xbox Series X/S i Windows.

  Akcja gry toczy się w świecie, w którym ludzkość wyginęła, a jedynymi istotami, które pozostały, są maszyny. Gracz wciela się w postać robota, który został stworzony przez tajemniczą istotę znaną jako Elohim. Elohim stawia przed graczem szereg zagadek, które gracz musi rozwiązać, aby poznać prawdę o swoim przeznaczeniu.

  RoboCop: Rogue City

  RoboCop: Rogue City to strzelanka pierwszoosobowa, która przenosi graczy do dystopijnego Detroit przyszłości. Wcielasz się w RoboCopa, cyborga-policjanta, który walczy o utrzymanie porządku w mieście. Gra opowiada oryginalną historię osadzoną pomiędzy wydarzeniami z filmów RoboCop 2 i 3.

  EA Sports WRC

  EA Sports WRC to wyścigówka opracowana przez Codemasters i wydana przez EA Sports. Posiada oficjalną licencję World Rally Championship i działa na silniku Unreal Engine 4.

  Football Manager 2024

  Football Manager 2024 to gra opracowana przez Sports Interactive i wydana przez firmę Sega. Jest częścią serii Football Manager. Została wydana 6 listopada 2023 roku.

  Gra pozwala graczom wcielić się w rolę menedżera piłkarskiego i zarządzać klubem. Gracze muszą decydować o taktyce, transferach, treningach i wielu innych aspektach zarządzania klubem.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj