More

  Wielka niespodzianka od Epic! Dragon Age: Inkwizycja za darmo

  To mogło być do przewidzenia. Epic Games Store już od tygodnia zajawiał na stronie, że następną darmową grę będzie „tajemnicza” produkcja. Przed kilkoma minutami w sklepie ujawniono, że od teraz za darmo możemy pobierać Dragon Age: Inkwizycja!

  Dragon Age: Inkwizycja za darmo

  Dragon Age: Inkwizycja to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG firmy BioWare, kontynuująca wydarzenia z Dragon Age: Początek i Dragon Age II. Gra zabiera graczy do rozległego, otwartego świata Thedas, gdzie toczą się walki o władzę i wpływy.

  Fabuła

  Akcja gry rozgrywa się 2 lata po wydarzeniach z Dragon Age II. Thedas pogrąża się w chaosie po wybuchu Wyłomu – tajemniczej szczeliny w Niebie, z której wydostają się demony. Gracz wciela się w Inkwizytora, jedyną osobę, która przetrwała Wyłom i posiada moc zamykania kolejnych szczelin.

  Inkwizytor staje na czele Inkwizycji – organizacji mającej na celu walkę z demonami i przywrócenie porządku w Thedas. W trakcie gry gracz będzie musiał podejmować trudne decyzje, które wpłyną na losy świata.

  Rozgrywka

  Dragon Age: Inkwizycja to gra RPG z elementami akcji. Gracze mogą swobodnie eksplorować rozległy świat Thedas, wykonywać zadania fabularne i poboczne, walczyć z wrogami i rozwijać swoją postać.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj