More

  6 najlepszych komedii na Netflix idealnych na weekend

  Stało się – weekend się zaczął, więc trzeba zaplanować to, co będziemy oglądać. Dzisiaj na tapet bierzemy najciekawsze komedie na Netflix, które idealnie sprawdzą się w weekendowe wieczory. Jest tego sporo, dlatego listę zawęziliśmy do 8 pozycji, które zostały wydane w ostatnich latach. Jest z czego wybierać, bierzcie śmiało!

  6 najlepszych komedii na Netflix

  Oto sześć z najlepszych komedii na Netflix, które możemy z czystym sumieniem polecić:

  „The Crew”: Ta seria opowiada o załodze zespołu wyścigowego NASCAR. Jest pełna szybkich żartów i zabawnych sytuacji, a także oferuje trochę nostalgii dla fanów sportu samochodowego.

  „Emily w Paryżu”: Choć niektórzy mogą kwestionować, czy to komedia, ta seria dostarcza sporą dawkę humoru w połączeniu z uroczym francuskim klimatem. Śledzi historię młodej Amerykanki, która przenosi się do Paryża, aby pracować w branży marketingu.

  „Siły Kosmiczne”: Ta seria została stworzona przez twórców „The Office” i opowiada o założeniu nowej gałęzi sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych – Sił Kosmicznych. Zbiera znakomitą obsadę aktorską i oferuje wiele komicznych sytuacji.

  „Jeszcze nigdy…”: Choć skupia się na poważniejszych tematach, jak dorastanie i tożsamość, ta seria dostarcza również sporą dawkę humoru. Opowiada o życiu młodej hindusko-amerykańskiej dziewczyny, która stara się znaleźć swoje miejsce w szkole i społeczeństwie.

  „Brooklyn Nine-Nine”: To seria komediowa osadzona w fikcyjnym posterunku policji w Nowym Jorku, która oferuje mieszankę absurdalnego humoru, błyskotliwych dialogów i charakterystycznych postaci.

  „The Good Place”: Ta seria opowiada historię grupy osób, które trafiają do „Dobrego Miejsca” po śmierci, ale odkrywają, że nie wszystko jest takie, jak się wydaje. Pełna niezwykłych zwrotów akcji, inteligentnych gagów i refleksji nad moralnością.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj