More

  Aż 2 gry za darmo na PC od Epica!

  Czwartek to dzień, w którym Epic Games Store rozdaje nowe i darmowe produkcje w swoim sklepie. Jakość rozdawanych gier jest na różnym poziomie, ale dzisiaj otrzymujemy naprawdę porządne tytuły. Wśród nich „Thief”, czyli kultowa skradanka sprzed lat.

  Thief za darmo na PC

  „Thief” to gra akcji z 2014 roku, będąca rebootem kultowej serii o złodzieju imieniem Garrett. Gracz wciela się w rolę Garretta, który jest mistrzem kradzieży w średniowiecznym, mrocznym mieście zwanych The City. Gra oferuje dynamiczną rozgrywkę opartą na skradaniu się, unikaniu zabezpieczeń oraz rozwiązywaniu zagadek, aby zdobyć cenne przedmioty. Akcja toczy się w otwartym świecie, dając graczowi swobodę w wyborze sposobu realizacji celów. Świat gry jest pełen tajemnic i niebezpieczeństw, co dodaje napięcia i atmosfery. Pomimo pewnych kontrowersji wśród fanów oryginalnej serii, gra oferuje bogatą fabułę, widowiskową oprawę audiowizualną oraz satysfakcjonujące wyzwania związane ze sztuką kradzieży.

  The Outer Worlds

  Drugą darmową grą jest „The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition”. To science-fiction RPG osadzone w fikcyjnym wszechświecie, w którym korporacje rządzą galaktyką. Gracz wciela się w rolę podróżnika, który próbuje odkryć tajemnice spisku korporacyjnego. Gra oferuje głęboką narrację, rozbudowany system dialogów, możliwość wyborów moralnych oraz dynamiczne walki. Wersja „Spacer’s Choice Edition” zawiera dodatkowe treści i aktualizacje.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj