More

  „A Plague Tale” za darmo na PC w promocji Epic!

  W Epic Games Store dzieje się i to dużo. Od kilkunastu dni sklep rozdaje darmowe gry, codziennie o godzinie 17:00 kolejną produkcję. Parę dni temu pisaliśmy o głośny tytule, czyli „Saints Row” z 2022 roku, a dzisiaj czas na genialną skradankę.

  „A Plague Tale” za darmo na PC

  „A Plague Tale: Innocence” to gra przygodowa stworzona przez francuskie studio Asobo Studio i wydana przez Focus Home Interactive w 2019 roku. Gra została wydana na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

  Akcja gry toczy się we Francji w średniowieczu, w roku 1348, w czasach epidemii dżumy i Inkwizycji. Gracz wciela się w postać Amicii de Rune, młodej dziewczyny, której życie zmienia się dramatycznie w wyniku inwazji szczurów i wybuchu epidemii. Amicia musi przetrwać w świecie pełnym niebezpieczeństw, próbując ochronić swojego młodszego brata Hugo przed złowieszczymi siłami Inkwizycji i hordą zarażonych szczurów.

  Gra skupia się głównie na rozwiązywaniu łamigłówek, eksploracji i narracji. Podczas podróży Amicia i Hugo spotykają różne postacie, walczą z wrogami i próbują uniknąć niebezpieczeństw związanych zarówno z ludźmi, jak i zarażonymi szczurami. Jednym z głównych elementów rozgrywki jest korzystanie z umiejętności przetrwania, takich jak unikanie wrogów, ukrywanie się w trawie czy korzystanie z otoczenia do zmylenia przeciwników.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj