More

  GTA 5 opuszcza Xbox Game Pass

  GTA 5, jedna z najbardziej kultowych gier w historii, szykuje się do opuszczenia usługi Xbox Game Pass. Informacja ta z pewnością zasmuci fanów, którzy mieli okazję cieszyć się produkcją na streamingowej platformie Microsoftu.

  Xbox Game Pass bez GTA 5

  Rockstar Games ogłosiło, że GTA 5 opuści Xbox Game Pass już niedługo. To wydarzenie kończy pewien etap dla graczy korzystających z tej usługi, którzy mieli okazję eksplorować olśniewający świat Los Santos i udział w licznych przygodach Michaela, Trevora i Franklina.

  Decyzja o usunięciu GTA 5 z Xbox Game Pass może być związana z licencjami i umowami między wydawcą a platformą. Niemniej jednak, dla graczy oznacza to konieczność pożegnania się z tą kultową grą, chociaż oczywiście mają nadal możliwość zakupu poza abonamentem.

  Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zanurzyć się w świat Los Santos, czas może być kluczowy. Zanim GTA 5 opuści Xbox Game Pass, warto przemyśleć, czy nie jest to doskonała okazja, by doświadczyć jednej z najważniejszych gier w historii gatunku.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj