More

  Batman: Arkham Trilogy na Nintendo Switch przesunięta na koniec roku

  Rocksteady Studios i Warner Bros. Games ogłosiły, że premiera Batman: Arkham Trilogy na Nintendo Switch została przesunięta na grudzień. Pierwotnie gra miała ukazać się 13 października 2023 roku.

  Batman: Arkham Trilogy z opóźnieniem dla dobra graczy

  „Chcemy zapewnić, że Batman: Arkham Trilogy będzie oferować graczom na Nintendo Switch najlepsze możliwe wrażenia” – powiedział w oświadczeniu Warner Bros. Games. „Aby to zrobić, potrzebujemy więcej czasu na dopracowanie gry”.

  Batman: Arkham Trilogy to kolekcja trzech gier akcji z otwartym światem, w których gracze wcielają się w Batmana, walczącego z przestępczością w Gotham City. Kolekcja zawiera Batman: Arkham Asylum, Batman: Arkham City i Batman: Arkham Knight.

  Gra została pierwotnie wydana na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 w 2009 roku, 2011 roku i 2015 roku. W 2016 roku została wydana na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a w 2020 roku na PC.

  Nowa data premiery Batman: Arkham Trilogy na Nintendo Switch została ustalona na 1 grudnia 2023 roku.

  Niektórzy gracze wyrazili obawy, że opóźnienie może być spowodowane problemami technicznymi, które utrudniają przeniesienie gier na platformę Switch. Inni próbowali zachować optymizm, twierdząc, że opóźnienie jest oznaką tego, że Rocksteady Studios i Warner Bros. Games chcą zapewnić, że gra będzie oferować graczom na Switchu najlepsze możliwe wrażenia.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj