More

  Assassin’s Creed Mirage – zwiastun premierowy. Wracamy do korzeni!

  Ubisoft udostępnił premierowy zwiastun Assassin’s Creed Mirage, który zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S już 5 października 2023 roku. Materiał prezentuje kilka ujęć z gry, a także widoki na Bagdad, w którym rozgrywa się akcja.

  W zwiastunie widzimy Basima, głównego bohatera gry, który wciela się w rolę asasyna. Przemierza on ulice Bagdadu, wykonując skomplikowane akrobacje i eliminując przeciwników. W tle przygrywa natomiast piosenka skomponowana przy okazji debiutu gry na rynku.

  Powrót do korzeni

  Assassin’s Creed Mirage ma być powrotem do korzeni serii. Twórcy zapowiadają, że gra będzie skupiać się na skradaniu i walce wręcz. W zwiastunie widać, że Basim będzie mógł korzystać z różnego rodzaju broni i gadżetów, takich jak sztylety, miecze i kusze.

  Bagdad w nowym świetle

  To pierwsza gra z serii, która rozgrywa się w Bagdadzie. W zwiastunie widzimy, że miasto zostało przedstawione w bardzo realistyczny sposób. Ubisoft wykorzystał najnowsze technologie, aby odtworzyć atmosferę i architekturę Bagdadu z VIII wieku.

  Assassin’s Creed Mirage: wymagania sprzętowe na PC

  Assassin’s Creed Mirage prezentuje się bardzo obiecująco. Twórcy mają szansę na stworzenie udanej odsłony serii, która przywróci jej dawny blask.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj