More

  Dwie darmowe gry od Epic. W tym kultowa odsłona „Deus Ex”

  Epic Games Store zaskoczył i podarował właśnie graczom nie jedną, a dwie darmowe gry. Nie są to najnowsze produkcje, ale za to bardzo kultowe, warte ogrania nawet po kilku latach od premiery. Łapcie więc „Deus Ex: Rozłam Ludzkości” i „The Bridge”.

  Deus Ex: Rozłam Ludzkości za darmo na PC

  Deus Ex: Rozłam Ludzkości to trzecia część serii gier akcji z elementami RPG, wydana w 2016 roku. Gra osadzona jest w przyszłości, gdzie technologia łączy się z ludzkimi ciałami, tworząc nowe możliwości oraz konflikty. Gracz wciela się w postać Adama Jensena, agenta specjalnego, który posiada ulepszone implanty. Fabuła skupia się na konflikcie między ulepszonymi a „czystymi” ludźmi, a także na spiskach korporacji. Gra oferuje rozbudowany system wyborów moralnych, który wpływa na dalszy przebieg historii oraz multipleksowy gameplay, pozwalając graczowi eksplorować świat na różne sposoby i wybierać własną drogę rozwiązania problemów.

  The Bridge za darmo na PC w Epic

  „The Bridge” to gra logiczna z 2013 roku, stworzona przez studio Ty Taylor i Mario Castañedę. Gracz kontroluje postać poruszającą się w dwuwymiarowym świecie, gdzie grawitacja jest kluczowym elementem rozgrywki. Głównym celem jest rozwiązywanie zagadek polegających na manipulacji grawitacją i geometrią poziomów, aby doprowadzić postać do wyjścia. Gra oferuje unikalny styl artystyczny, inspirowany grafiką ręcznie rysowaną, oraz rozbudowane wyzwania logiczne, które wymagają pomysłowego podejścia i rozumienia zasad fizyki wirtualnego świata.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj