More

  To musicie zobaczyć! Nowości na Netflix z ostatnich dni

  Nowy tydzień właśnie się rozpoczął, a koniec poniedziałku jest coraz bliżej. To doskonała okazja do nadrobienia tego, co pojawiło się w ostatnich dniach na Netflix. Nowości jest sporo, dlatego wyłuskujemy te najciekawsze. Bardzo ciekawie zapowiada meksykański serial „Bandidos: Na tropie skarbu”. Co jeszcze?

  Nowości Netflix

  W ostatnim czasie pojawił się również interesujący dokument „Punkty zwrotne: Bomba i zimna wojna”, który składa się z 9 odcinków. Fani koreańskich produkcji na pewno docenią natomiast „Chicken Nugget”, a miłośnicy standupu – „Red Ollero: Mabuhay is a Lie”.

  Bandidos: Na tropie skarbu

  Niedobrana, lecz utalentowana ekipa rusza na poszukiwanie ukrytego skarbu Majów. Pobieżną strategię i wieczne kłótnie kompensują sobie tylko pomysłowością.

  Punkty zwrotne: Bomba i zimna wojna

  Świadectwa z pierwszej ręki i rozmowy z ważnymi osobistościami z całego świata – ten przenikliwy serial dokumentalny zgłębia tematykę zimnej wojny i jej skutków.

  Chicken Nugget

  Po wejściu do dziwnej maszyny pewna kobieta zostaje zmieniona w… nugget z kurczaka. Teraz jej ojciec i wielbiciel muszą zrobić wszystko, aby przywrócić jej ludzką postać.

  Gratulacje, to morderstwo

  Kiedy pewien trener zostaje zabity w prestiżowym klubie w Delhi, przebiegły śledczy ujawnia obrzydliwe sekrety jego bogatych członków, aby znaleźć mordercę.

  Żelazna ręka

  Joaquín Manchado żelazną ręką kieruje swoim narkotykowym imperium z portu w Barcelonie. Jednak nowa dostawa sprowadza jego biznes i rodzinę na grząski teren.

  Detektyw Monk

  „Detektyw Monk” to amerykański serial kryminalny, który emitowany był w latach 2002-2009. Głównym bohaterem jest Adrian Monk, genialny detektyw cierpiący na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne. Po stracie żony, Monk popada w depresję, ale powraca do pracy jako detektyw, wykorzystując swoje niezwykłe umiejętności dedukcyjne. Serial opowiada o jego życiu osobistym i zawodowym, podczas rozwiązywania skomplikowanych kryminalnych zagadek. Monk jest znany z perfekcjonizmu, pedantyzmu oraz specyficznego poczucia humoru, co czyni go jednym z najbardziej wyrazistych bohaterów telewizyjnych.

  Opisy: (Netflix).

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj