More

  F1 2024 zapowiedziane. Będzie taniej dla wybranych

  Fani wyścigówek już zacierają ręce. EA oficjalnie zapowiedziało premierę F1 2024. Producenci opublikowali także zwiastun i poinformowali, że cena gry będzie niższa dla… posiadaczy starszych odsłon serii.

  F1 2024 zapowiedziane

  Seria cieszy się gigantyczną popularnością wśród fanów wyścigówek. Jako jedna z nielicznych gier tego typu jest wydawana właśnie na wiosnę, kiedy startuje sezon Formuły 1.

  Premiera nowej odsłony F1 odbędzie się już 31 maja. Posiadacze F1 2021, F1 2022 lub F1 2023 będą mogli otrzymać rabat w wysokości 15 procent na F1 2024, ale przy zakupie wersji Champions Edition.

  – Jest to pierwszy raz, kiedy gracze F1 23 mogą natychmiast poczuć się częścią sezonu 2024 dzięki obecności niektórych z ich ulubionych zespołów przed pierwszym „Lights Out” w ten weekend. Już wkrótce ujawnimy pełną wersję gry oraz wraz z odświeżonym trybem kariery, nowym systemem dynamicznego prowadzenia EA SPORTS i wieloma innymi nowościami

  -powiedział Lee Mather, starszy dyrektor kreatywny w Codemasters.

  Premiera F1 2024 odbędzie się 31 maja, a produkcja będzie dostępna na PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One i PC, dostępnej za pośrednictwem EA App, Epic Games Store i Steam.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj