More

  Wielka niespodzianka. Dead Island 2 w Game Passie

  Niespodziankę sprawił nam Microsoft. Ostatnio narzekaliśmy, że Game Pass na drugą połowę lutego jest dość ubogie, ale teraz gigant stara się najwidoczniej podreperować opinie. Do oferty wskoczyła niespełna roczna produkcja, czyli Dead Island 2. Jest jednak jedno „ale”…

  Dead Island 2 w Game Pass

  Ale niestety tylko na Xboksa. Gracze PC na razie nie doczekali się tego tytułu w abonamencie, jednak biorąc pod uwagę politykę Microsoftu takiej wrzutki można się niebawem spodziewać.

  Niestety druga odsłona serii nie dorównuje sukcesowi wersji pierwszej. Osiąga bardzo kiepskie wyniki (73 Metascore). Kolejne aktualizacje nie poprawiają gameplayu tytułu.

  „Dead Island 2” to dynamiczna gra akcji osadzona w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. Gracz wciela się w rolę ocalałego, próbującego przetrwać w świecie pełnym niebezpieczeństw i nieumarłych. Gra oferuje otwarty świat do eksploracji, walkę z hordami zombie oraz możliwość współpracy z innymi graczami w trybie wieloosobowym, tworząc niesamowite i pełne adrenaliny przeżycia w świecie zagłady.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj