More

  Gran Turismo 7 dodaje obsługę 120 FPS i nowe samochody

  Gran Turismo 7 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier wyścigowych ubiegłego roku. Fani serii Gran Turismo czekają na nią od dłuższego czasu, a teraz doczekali się dobrych wieści. Twórcy gry ogłosili, że Gran Turismo 7 będzie obsługiwać aż 120 klatek na sekundę.

  Gran Turismo 7 ze wsparciem dla 120 klatek na sekundę

  To dobra wiadomość dla wszystkich miłośników wyścigów. Wyższa liczba klatek na sekundę oznacza płynniejsze i bardziej realistyczne doświadczenie z gry. To zwłaszcza ważne w przypadku gier wyścigowych, gdzie każda klatka może mieć duże znaczenie dla wyniku wyścigu.

  Gran Turismo 7 pojawiło się na konsolach PlayStation 5 oraz PlayStation 4. W przypadku PlayStation 5, gra obsługuje rozdzielczość 4K oraz HDR, co jeszcze bardziej poprawia wrażenia z gry.

  Wielu graczy będzie musiało jednak zainwestować w nowe urządzenia, aby móc cieszyć się pełnym potencjałem gry. Wymagania sprzętowe dla konsoli PlayStation 5 są dość wysokie, więc ci, którzy nie zdecydują się na zakup nowej konsoli, będą musieli pogodzić się z niższą liczbą klatek na sekundę.

  Seria Gran Turismo od lat uchodzi za jedną z najlepszych w swoim gatunku, a wprowadzenie wsparcia dla 120 klatek na sekundę tylko poprawia już doskonałe wrażenia z gry.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj