More

  Pokaz The Legend of Zelda Tears of the Kingdom już jutro! Będzie gameplay

  Nintendo Direct to coroczna konferencja organizowana przez Nintendo, podczas której prezentowane są najnowsze gry i nowości dotyczące konsol Nintendo. Nintendo Direct  przyniosła wiele ciekawych zapowiedzi, w tym również nową grę z serii The Legend of Zelda.

  Pokaz The Legend of Zelda Tears of the Kingdom już jutro

  Zelda: Tears of the Kingdom to nowa odsłona popularnej serii gier przygodowych, która pojawi się na konsoli Nintendo Switch. Gra jest kontynuacją wydarzeń z gry The Legend of Zelda: Breath of the Wild, która ukazała się w 2017 roku i zdobyła uznanie zarówno krytyków, jak i graczy.

  Podczas Nintendo Direct zaprezentowano pierwszy zwiastun gameplayu, który zdradza kilka szczegółów na temat fabuły oraz mechaniki gry. W grze wcielimy się w postać Linka, który wyrusza na poszukiwanie tajemniczych łez, dzięki którym ma odbudować królestwo Hyrule. Na drodze Linka pojawią się różne wyzwania i przeciwnicy, którzy będą próbowali mu przeszkodzić w misji.

  W nowej odsłonie gry pojawią się również nowe elementy rozgrywki, takie jak możliwość nurkowania i przemieszczania się pod wodą, a także nowe rodzaje broni i umiejętności. Twórcy gry obiecują również znacznie większy świat gry, który będzie można eksplorować wraz z nowymi postaciami i miejscami.

  Zelda: Tears of the Kingdom to jedna z najbardziej oczekiwanych gier na konsolę Nintendo Switch w 2023 roku. Premiera gry zaplanowana jest na 29 kwietnia 2023 roku, co daje graczom wystarczającą ilość czasu, aby przygotować się do kolejnej przygody w królestwie Hyrule.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj