More

  Wspaniała pani Maisel – gdzie obejrzeć?

  Serial „Wspaniała Pani Maisel” to amerykański serial telewizyjny komediowy-dramatyczny, stworzony przez Amy Sherman-Palladino, która jest również twórcą popularnego serialu „Gilmore Girls”. Pierwszy sezon został wydany w 2017 roku przez platformę streamingową Amazon Prime Video i od razu zyskał uznanie widzów i krytyków.

  Wspaniała Pani Maisel

  Wspaniała Pani Maisel

  Serial opowiada historię Miriam „Midge” Maisel (Rachel Brosnahan), młodej żony i matki, która mieszka na Manhattanie w latach 50. XX wieku. Miriam jest dobrze wychowaną, perfekcyjną gospodynią domową, ale jej życie zmienia się, gdy jej mąż zostawia ją dla innej kobiety. W wyniku tego szoku, Miriam odkrywa, że ma talent do stand-up’u i postanawia zostać komikiem.

  „Wspaniała Pani Maisel” to zabawna, pełna energii i ciepła seria, która przedstawia postać silnej kobiety, która musi zmierzyć się z konserwatywnymi poglądami społeczeństwa na temat roli kobiety w tamtych czasach. Serial łączy w sobie elementy komedii i dramatu, przedstawiając różne tematy, takie jak miłość, rodzina, przyjaźń, kariery i walka z przeciwnościami losu.

  Serial „Wspaniała Pani Maisel” ma cztery sezony, a każdy z nich składa się z ośmiu do dziesięciu odcinków. Trzeci sezon został wydany w grudniu 2019 roku, a czwarty sezon został wydany 16 grudnia 2021 roku.

  Serial można obejrzeć na platformie Amazon Prime Video. Aby obejrzeć go, należy mieć aktywne konto w serwisie Amazon Prime oraz opłacić subskrypcję. W Polsce platforma Amazon Prime Video jest dostępna od 2021 roku i oferuje szeroki wybór filmów i seriali, w tym „Wspaniałą Panią Maisel”.

  „Wspaniała Pani Maisel” – sezon finałowy

  Piąty i zarazem ostatni sezon serialu pojawi się już 14 kwietnia 2023 roku na platformie Amazon Prime Video.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj