More

  Koniec Xbox Games with Gold. Poznajcie Game Pass Core

  Microsoft ogłosił zakończenie programu „Xbox Games with Gold” i wprowadzenie nowej inicjatywy o nazwie „Game Pass Core”. Ta decyzja wywołała mieszane reakcje wśród graczy na całym świecie.

  Koniec Xbox Games with Gold

  „Xbox Games with Gold” był programem, który oferował subskrybentom usługi Xbox Live Gold darmowe gry co miesiąc. Gracze mieli możliwość pobierania i grać w wybrane tytuły na swoich konsolach Xbox bez dodatkowych opłat.

  Jednak teraz Microsoft zdecydował się go zakończyć i zastąpić go nowym modelem, który nazwano „Game Pass Core”. „Game Pass Core” jest częścią większego programu o nazwie „Xbox Game Pass”, który oferuje dostęp do szerokiej gamy gier w ramach abonamentu. Subskrybenci „Game Pass Core” będą mieli możliwość korzystania z tej samej biblioteki gier, co subskrybenci „Xbox Game Pass”, ale bez dodatkowej opłaty.

  Ta decyzja wywołała mieszane reakcje wśród graczy. Wielu entuzjastów „Xbox Games with Gold” jest rozczarowanych zakończeniem tego programu. Niektórzy uważają, że „Xbox Games with Gold” oferował unikalne doświadczenie i możliwość odkrywania nowych tytułów, których nie było dostępnych w „Xbox Game Pass”.

  Microsoft tłumaczy, że decyzja o zakończeniu „Xbox Games with Gold” i wprowadzeniu „Game Pass Core” jest wynikiem zmieniających się preferencji i oczekiwań graczy. Firma skupia się na rozwoju usługi „Xbox Game Pass”, która zdobyła dużą popularność wśród graczy na całym świecie.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj