More

  RoboCop: Rogue City – zamknięte testy już w przyszłym tygodniu

  Fanów kultowego filmu „RoboCop” ucieszyła niedawna wiadomość o nadchodzącej grze komputerowej zatytułowanej „RoboCop: Rogue City”. I jeszcze większą radość przynosi informacja, że już w przyszłym tygodniu odbędą się zamknięte testy tej produkcji.

  Twórcy gry, studio Teyon, zapowiedzieli zamknięte testy, które odbędą się już niedługo. „RoboCop: Rogue City” to gra akcji osadzona w przerażającym i futurystycznym Detroit. Gracze wcielą się w postać legendarnego RoboCopa, aby stawić czoła przestępczości i przywrócić porządek w mieście. Podczas zamkniętych testów gracze będą mieli okazję przetestować różne elementy rozgrywki, takie jak sterowanie postacią, system walki i mechanikę gry.

  RoboCop: Rogue City

  Wszyscy fani „RoboCop” niecierpliwie oczekują na premierę gry, która ma zaplanowany termin na późniejszy czas. Biorąc pod uwagę popularność filmu „RoboCop” oraz doświadczenie studia Teyon w tworzeniu gier akcji, warto śledzić dalszy rozwój „RoboCop: Rogue City” i być gotowym na emocjonujące przygody w skórze jednego z najbardziej ikonicznych bohaterów filmowych.

  Niedługo okaże się, jakie będą pierwsze reakcje graczy po zamkniętych testach i czy gra sprosta ich oczekiwaniom. Jedno jest pewne – świat gier komputerowych czeka z niecierpliwością na kolejną adaptację filmową, która może stać się nową perełką dla fanów zarówno kina, jak i gier wideo.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj