More

  Kwiecień z PlayStation Plus: „Meet Your Maker” już do pobrania!

  Jak co miesiąc wszyscy, którzy subskrybują usługę PlayStation Plus wyczekują ogłoszenia darmowych gier w ramach pakietu PS+. W tym miesiącu dostaliśmy wyjątkową świeżynkę, bo w dniu premiery w abonamencie pojawia się „Meet Your Maker”! Gra, podobnie jak dwa pozostałe tytuły, są już dostępne do pobrania.

  Kwiecień z PlayStation Plus

  Meet Your Maker

  Meet Your Maker to postapokaliptyczna pierwszoosobowa gra polegająca na budowie i napadach, w której każdy poziom jest projektowany przez graczy. Przełączaj się między rolami i projektuj przypominające labirynty bazy pełne pułapek i strażników, a następnie przygotuj się do metodycznej, szybkiej walki podczas napadów na dzieła innych graczy.

  ŚWIAT UMIERA…
  Jesteś opiekunem Chimery – żywego eksperymentu stworzonego jako ostatnia deska ratunku dla życia na Ziemi. Dołącz do taktycznej walkę o najbardziej pożądany zasób planety i klucz do rozwoju Chimery: czysty materiał genetyczny. Buduj i ufortyfikuj przypominające labirynty bazy, aby wydobywać i strzec swojego genmatu. Infiltruj i atakuj placówki innych graczy, aby zebrać jeszcze więcej surowca.
  Dostosowuj się, ulepszaj i rozwijaj… albo zgiń, próbując.

  TWÓRZ, BY NISZCZYĆ
  Zbuduj labirynt pełny przebiegłych pułapek zaprojektowanych tak, aby zwabić, przechytrzyć i zabić intruzów. Połącz ogromny wachlarz możliwych do dostosowania bloków, pułapek i strażników. Nagraj niestandardowe ścieżki patrolowe dla swoich strażników dzięki innowacyjnemu systemowi nagrywania SI. Udostępnij swoje bazy i patrz, jak inni gracze się z nimi mierzą. Zbieraj nagrody od pokonanych, naucz się wzmacniać swoje dzieło od tych, którzy przeżyją, i nigdy więcej nie trać postępu ani zasobów przez atak.

  Sackboy: Wielka Przygoda PS4 & PS5

  Podejmuj emocjonujące, nieprzewidywalne wyzwania i przemierzaj ręcznie wykonane krainy, korzystając z intuicyjnego systemu sterowania.

  Weź udział w niebezpiecznym wyścigu z czasem w pojedynkę albo staw czoło zagrożeniom na wszelkie możliwe sposoby w drużynie złożonej z 2-4 poszukiwaczy przygód.
  Czy ocalisz Świat Rzemiosła przed nikczemnym Vexem i jego przerażającym Wichrzycielem… i dołączysz do grona legendarnych Włóczkowych Rycerzy?

  Tails of Iron

  Tails of Iron to przygoda z gatunku RPG z ręcznie rysowaną grafiką, którą cechuje niezwykle wymagający system walki. Wciel się w postać Redgiego – następcy tronu szczurzego królestwa. Przemierzaj mroczny, spustoszony wojną świat, by pokonać nienawistne klany żab i ich przywódcę, Zieloną Brodawkę – tylko tak odzyskasz koronę i uratujesz swój lud. Podróżując po zwodniczo pięknej krainie, napotkasz na swojej drodze wyjątkowych towarzyszy, którzy chętnie wspomogą cię w twojej misji. A przyda się każda pomoc: przepis na sycący posiłek, schemat zabójczej broni lub zbroi czy też opancerzony kreci pojazd drążący!

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj