More

  Luty w Disney+. Lista nadchodzących premier

  To będzie bardzo interesujący miesiąc dla miłośników fantastyki i nie tylko. Luty w Disney Plus przyniesie sporo premier, nie tylko nowych seriali, ale także kolejnych sezonów znanych nam produkcji. Najciekawiej będzie się działo jednak dopiero pod koniec miesiąca, bo do biblioteki wskoczy serial „Szōgun”.

  Luty w Disney Plus

  „Szōgun” to 10-odcinkowa limitowana seria od FX, która zabiera widzów do stojącej u progu wojny domowej Japonii z roku 1600. Lord Yoshii Toranaga (Hiroyuki Sanada) musi walczyć o życie, gdy jego wrogowie z Rady Regentów jednoczą się przeciwko niemu. Niespodzianie do wybrzeża jednej z japońskich wiosek rybackich przybija tajemniczy statek z angielskim nawigatorem Johnem Blackthorne’em na pokładzie.

  Informacje, które ma przybysz, mogą pomóc Toranadze w walce o władze. Losy Toranagi i Blackthorne’a nierozerwalnie wiążą się z ich tłumaczką, Todą Mariko (Anna Sawai) – tajemniczą chrześcijańską szlachcianką i ostatnią przedstawicielką zhańbionego rodu. Służąc swemu panu w tym napiętym okresie politycznym, Mariko musi pogodzić współpracę z Blackthorne’em ze swoją wiarą, której zawdzięcza życie, oraz zobowiązaniami wobec zmarłego ojca. Premiera 27 lutego.

  Carol Danvers znana jako Kapitan Marvel zdołała odzyskać swą prawdziwą tożsamość od tyranów Kree i dokonała zemsty na Najwyższej Inteligencji. W konsekwencji Carol niesie na swych barkach ciężar zdestabilizowanego świata. Pełniąc swoje obowiązki, Carol Danvers / Kapitan Marvel przypadkowo trafia do rewolucjonisty Kree. Jej moce łączą się z mocami superfanki z Jersey City, Kamali Khan – Ms. Marvel – oraz z siostrzenicą Carol, z którą nie utrzymuje kontaktów, obecnie astronautką S.A.B.E.R, kapitan Monicą Rambeau. Teraz to niezgrane trio musi wspólnymi siłami dać prawdziwy popis i w zgrany sposób uratować świat jako „The Marvels”.

  Pełna lista nowości Disney Plus na luty

  • The Marvels – 7 lutego
  • Suncoast – 9 lutego
  • Gwiezdne Wojny: parszywa zgraja, sezon 3 – 21 lutego
  • Bob’s Burgers – nowe odcinki 14 sezonu – 21 lutego
  • Szōgun – 27 lutego
  • Snowfall, sezon 6 – 28 lutego
  • Jeszcze będzie dobrze – 28 lutego
  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj