More

  PS Plus na luty. Poznaliśmy gry w ramach abonamentu

  Końcówka każdego miesiąca to nie lada gratka dla abonentów PlayStation Plus. To właśnie wtedy Sony ogłasza darmowe gry na kolejny okres, nie inaczej jest tym razem. Właśnie poznaliśmy produkcje, które już w lutym zasilą bibliotekę darmowych gier w ramach PS Plus.

  Darmowe gry w PS Plus na luty 2024

  Po dość mocnym początku roku, kiedy to w PS Plus na styczeń pojawiły się takie hity, jak „Evil West”, „Nobody Saves the World”, czy ostatecznie A Plague Tale: Requiem”, teraz jest bardziej… ubogo. W ramach abonamentu dostaniemy m.in. premierowe „Foamstars”. Co jeszcze?

  Foamstars

  Witaj w Bath Vegas, siedzibie Foamstars, ekscentrycznej i barwnej ekipy sportowców, którzy biorą udział w Foamsmash. Tylko nieliczni, z charyzmą i umiejętnościami, mogą zostać uznani za Foamstars.

  Rollerdrome

  Rollerdrome to trzecioosobowa strzelanka, która przeplata dynamiczną walkę z płynnym ruchem, dostarczając jedyną w swoim rodzaju zabawę. Rozprawiaj się stylowo z przeciwnikami w brutalnej i widowiskowej walce, w której zabójstwa zapewniają zdrowie, a triki i grindy uzupełniają amunicję w tym przyprawiającym o przyśpieszone bicie serca shooterze.

  Steelrising

  Paryż, rok 1789. Rewolucja Francuska została stłumiona przez Ludwika XVI i jego bezlitosną armię automatów. W tej wymagającej grze RPG akcji niezwykła mechaniczna tancerka Aegis musi w pojedynkę stawić czoła żołnierzom króla i odwrócić bieg historii.

  /opisy: PS Store/

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj