More

  Sony pozamiatało! Znakomite gry na styczeń w PS Plus

  Abonenci PS Plus mogli w ostatnich miesiącach narzekać, bo Sony nie zawsze spełniało ich oczekiwania względem jakości gier oferowanych w ramach abonamentu. Nowy rok japońska firma postanowiła jednak rozpocząć z przytupem i na styczeń zaoferowała znakomite produkcje, w tym „A Plague Tale: Requiem”.

  PS Plus na styczeń 2024

  Informacja pojawiła się na oficjalnym blogu PlayStation. W ramach abonamentu PS Plus Essential gracze dostaną trzy mocne tytuły. Oprócz wspomnianego „A Plague Tale: Requiem” będą to: „Evil West” i „Nobody Saves the World”. Fani powinni być zatem zadowoleni.

  PS Plus

  A Plague Tale: Requiem

  W grze „A Plague Tale: Requiem” Amicia i Hugo De Rune, bohaterowie poprzedniej części, muszą uciekać przed mrocznymi siłami, które zagrażają ich życiu. W drodze do tajemniczej wyspy, która może być ich jedyną nadzieją, muszą wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby przetrwać.

  Evil West

  Evil West to strzelanka trzecioosobowa, w której gracze wcielają się w łowcę wampirów, który musi ocalić Dziki Zachód przed hordami krwiopijców. Kluczowe cechy gry to brutalny system walki, różnorodny arsenał broni i gadżetów oraz mroczna i klimatyczna oprawa graficzna.

  Nobody Saves the World

  W grze Nobody Saves the World gracz wciela się w bezimienną postać, która może zmieniać się w 15 różnych form, aby walczyć z potworami i ratować świat.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj