More

  PlayStation na 2024 rok: najważniejsze premiery

  2023 rok był dla PlayStation rokiem wielu sukcesów. Wydano szereg świetnych gier, takich jak God of War Ragnarök, Stray i Horizon Forbidden West. Rok 2024 zapowiada się równie ekscytująco, ponieważ na fanów PlayStation czeka wiele premier, w tym kontynuacje kultowych serii i ekskluzywne gry dla PlayStation VR2.

  Najważniejsze premiery w 2024 roku:

  • Final Fantasy VII Rebirth – kontynuacja kultowego Final Fantasy VII, która kontynuuje historię Clouda i jego przyjaciół. Gra ma ukazać się 2 września 2024 roku.
  • Tekken 8 – kolejna odsłona popularnej serii bijatyk. Gra ma ukazać się w 2024 roku, ale dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona.
  • Helldivers II – kontynuacja Helldivers, gry akcji w stylu roguelike. Gra ma ukazać się w 2024 roku.
  • Foamstars – nowa gra akcji od twórców Concrete Genie. Gra ma ukazać się w 2024 roku.
  • Destiny 2: The Final Shape – premiera 4 czerwca 2024.

  Najciekawiej zapowiada się właśnie Destiny 2: The Final Shape. Premiera w połowie roku, ale fani serii już zacierają ręce. Gra akcji z elementami RPG, wyprodukowana przez Bungie i wydana przez Activision Blizzard. Jest to dziewiąta odsłona serii Destiny i kontynuacja Destiny 2: The Witch Queen. Gra została wydana 4 czerwca 2024 roku na platformach PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Xbox Series X/S i PlayStation 5.

  Akcja toczy się w przyszłości, w której ludzkość walczy o przetrwanie z siłami Ciemności. Gracz wciela się w Guardiana, jednego z potężnych wojowników, którzy zostali wybrani przez Travelera, by bronić ludzkości.

  W The Final Shape gracze będą musieli zmierzyć się z ostatnim zagrożeniem ze strony Ciemności, jakim jest Witness. Witness to potężny przedstawiciel Ciemności, który jest odpowiedzialny za rozdwojenie ludzkości i wywołanie wojny między światłem a ciemnością.

  Gra wprowadza do serii kilka nowych elementów, w tym:

  • Trzy nowe supermoce: Solar 3.0, Arc 3.0 i Void 3.0.
  • Nowe miejsce do eksploracji: The Last City, zniszczone miasto, które było niegdyś domem dla ludzkości.
  • Nowe bronie i zbroje: m.in. nowe rodzaje broni, takie jak pistolety laserowe i karabiny snajperskie.
  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj