More

  Destiny 2: The Final Shape opóźnione do czerwca 2024 roku

  Bungie, twórca popularnej gry akcji Destiny 2, ogłosiło opóźnienie nadchodzącego rozszerzenia, The Final Shape. Pierwotnie planowana premiera na 24 lutego 2024 roku została przesunięta na 4 czerwca tego samego roku.

  Informację przekazał dyrektor gry Joel Blackburn w filmie opublikowanym na kanale Bungie na YouTube. Blackburn wyjaśnił, że decyzja o przesunięciu premiery została podjęta w celu zapewnienia, że rozszerzenie będzie „najlepszym możliwym doświadczeniem”.

  Destiny 2: The Final Shape opóźnione

  „Wiemy, że wielu z was czekało na The Final Shape i jesteśmy podekscytowani, że w końcu możemy podzielić się nim z wami” – powiedział Blackburn. „Chcemy jednak upewnić się, że dostarczamy produkt, który jest wart waszego czasu i oczekiwania. Dając sobie więcej czasu, możemy stworzyć coś naprawdę wyjątkowego”.

  Opóźnienie The Final Shape nie jest jedynym problemem, z którym boryka się Bungie. W maju 2023 roku studio ogłosiło zwolnienie około 90 pracowników, w tym programistów, artystów i menadżerów. Zwolnienia te miały na celu zmniejszenie kosztów i skupienie się na najważniejszych projektach Bungie.

  Opóźnienie może również mieć wpływ na przyszłość Destiny 2. Bungie nie ogłosiło jeszcze żadnych planów na dalszy rozwój gry po premierze The Final Shape. Jednak może oznaczać, że Bungie będzie potrzebować więcej czasu na opracowanie nowych treści dla gry.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj