More

  Najlepsze seriale w 2023 roku

  To nie będzie obiektywna lista, wręcz przeciwnie. Każdy ma inny gust, jednak bierzemy zawsze pod uwagę jakieś trendy. Przeglądając opinie wewnątrz redakcji, a także oceny ekspertów prezentujemy wam najlepsze seriale 2023. Jest ich sporo, więc zapinajcie pasy.

  Najlepsze seriale 2023

  Ostatnie dni roku to oczywiście czas na podsumowania. Zanim jednak przejdziemy do gier, przyglądamy się serialom. Rok 2023 przyniósł nam na szczęście sporo rewelacyjnych produkcji, więc przyjemnie się wybierało te, które są według nas najlepsze.

  Sukcesja, sezon 4

  Na tej liście nie mogło zabraknąć tego tytułu. Finałowy sezon „Sukcesji” zachwycił wszystkich, a trzeci odcinek uznawany jest za wielu za najlepszy odcinek jakiegokolwiek serialu w historii telewizji.Czwarty sezon serialu „Sukcesja” opowiada o dalszych losach rodziny Royów, właścicieli konglomeratu medialnego Waystar Royco. W tej części dochodzi do sprzedaży firmy wizjonerowi technologii, Lukasowi Matssonowi. Transakcja ta wywołuje niepokój i podziały w rodzinie.

  The Bear, sezon 2

  Drugi sezon serialu „The Bear” opowiada o dalszych losach Carmy’ego Berkowitza, młodego kucharza, który po śmierci swojego brata odziedzicza rodzinny bar z kanapkami. W pierwszym sezonie Carmy’emu udało się uratować knajpę przed bankructwem, ale teraz musi zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Jeśli nie zmodernizuje jego menu i nie przyciągnie nowych klientów może stracić bar. W tym celu zatrudnia nową szefową kuchni, Sydney, która ma świeże pomysły na kuchnię. Carmy’emu i Sydney udaje się stworzyć nowe menu, które jest dobrze przyjęte przez klientów.

  The Last of Us, sezon 1

  Rewelacyjna produkcja, która powstała na podstawie słynnej gry, szybko przypadła do gustu nie tylko fanom gamingu, ale również zupełnym, growym laikom. Historię Joela i Ellie śledziły miliony, a teraz pozostaje im czekać na drugi sezon. Ten powstaje, jednak data premiery nie została jeszcze ujawniona.

  Poker Face, sezon 1

  Przyznaję, że długo zastanawiałem się czy wrzucić ten serial na listę najlepszych produkcji 2023. Zrobiłem to jednak warunkowo, ze względu na pozytywne opinie krytyków. Według mnie serial jest mocno nierówny, a każdy odcinek prezentuje inny poziom. Wszystko za sprawą tego, że kolejne epizody opowiadają inne historie, a jedynym wspólnym mianownikiem jest główna bohaterka.

  Biały Lotos, sezon 2

  Drugi sezon hitowego serialu od HBO, czyli „Biały Lotos” opowiada o grupie bogatych turystów, którzy spędzają wakacje tym razem w luksusowym kurorcie na Sycylii. Druga odsłona przebiła popularnością sezon premierowy. W 2025 roku powinniśmy się doczekać trzeciej części.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj