More

  Czy powstanie drugi sezon The Last of Us? HBO milczy, ale fani już wiedzą

  Serial dopiero co miał premierę, za nami dwa odcinki, a fani adaptacji popularnej serii Naughty Dog zastanawiają się, czy powstanie sezon drugi. 

  The Last of Us to wymarzona adaptacja gry wideo

  Trzeba przyznać, że The Last of Us generuje bardzo dobre wyniki oglądalności. Na podstawie tego można wnioskować, że powstanie drugiego sezonu jest bardziej niż pewne. HBO nic nie potwierdza, ale też niczego nie komentuje. 

  Dla tych, którzy nie wiedzą, serial przedstawia historię Joela (Pedro Pascal) i Ellie (Bella Ramsey) zmuszonych do poruszania się po świecie zdewastowanym przez wirusa, który przekształca ludzi w zainfekowane potwory przypominające zombie. Serial został wyróżniony jako wymarzona adaptacja gry wideo.

  Fani już wiedzą, kto wcieli się w rolę Abby Anderson

  I choć decyzja o powstaniu drugiego sezonu nie dostała jeszcze zielonego światła, to fani są wyraźnie przekonani, że to tylko kwestia czasu. Co więcej, pojawiły się spekulacje, kto w drugim sezonie mógłby zostać obsadzony w roli Abby Anderson – jednej z głównych postaci w grze The Last Of Us 2.

  Na prowadzonym przez fanów koncie na Twitterze „The Last of Us News” pojawiła się informacja, że rolę Abby zagra gwiazda serialu Dzicz – Shannon Berry. Skąd ten wniosek? Neil Druckmann, scenarzysta gry i serialu obserwuje młodą gwiazdę na Instagramie. Poza tym dziewczyna jest podobna i świetnie pasowałaby do roli Abby.

  Showrunnerzy Neil Druckmann i Craig Mazin niczego nie potwierdzają, ale w jednym z wywiadów powiedzieli, że czuliby się szczęśliwi, gdyby mogli stworzyć więcej sezonów, co jest możliwe, ponieważ nieoficjalnie wiadomo, że trwają prace nad trzecią częścią gry TLoU. Na razie poczekajmy na potwierdzenie drugiego sezonu, a później będziemy martwić się o resztę.

  Źródło: RadioTimes

  Łukasz Musialik

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj