More

  Legenda powraca! „Pharaoh: A New Era” już niebawem

  Mając lat trzydzieści parę niemalże obowiązkiem jest pamiętać produkcję sprzed niemalże ćwierć wieku. Świat wtedy wyglądał zupełnie inaczej, a gracze nie oczekiwali ray tracingu czy 120 klatek na sekundę. Gamerzy tracili natomiast godziny na grach strategicznych z gatunku city builderów. Oprócz wydawanej do dzisiaj serii Anno popularną produkcją był Faraon. Teraz produkcja doczekała się nowej odsłony!

  Pharaoh: A new era – już w lutym 2023!

  Pierwsza odsłona serii została wydana w 1999 roku, zatem możemy powiedzieć, że jest to gra z ubiegłego wieku. Stworzyło ją studio Impression Games, a za wydanie odpowiadała firma Sierra Entertainment. Fabuła przenosi nas do starożytnego Egiptu, a my wcielamy się w rolę przywódcy. Tworząc kolejne sektory naszego miasta, budujemy wielkie imperium.

  Po ćwierć wieku pojawiła się wreszcie nowa część gry, Pharaoh: a new era. Premiera już w lutym 2023, ale oprócz daty nie wiemy nic więcej. Produkcja widnieje już w bibliotece Steam, warto dodać ją do listy życzeń.

  Producenci opublikowali trailer gry, a ten przenosi nas nie tylko w starożytność, ale także na początek XXI wieku! Gra znakomicie odzwierciedla klimat pierwszej części, ale oczywiście przy jednoczesnym dostosowaniu produkcji do współczesnych wymogów. Realistyczne tekstury, a także przebudowany interfejs pozwoli ponownie oddać się grze na wiele wieczorów.

  Premiera Pharaoh: A new era zapowiedziana jest na 15 lutego 2023!

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj