More

  GTA 6 – wszystko, co musisz wiedzieć

  Grand Theft Auto to jedna z najpopularniejszych i najbardziej dochodowych serii gier wideo w historii. Ostatnia odsłona, GTA V, została wydana w 2013 roku i od tego czasu sprzedała się w ponad 160 milionach egzemplarzy na całym świecie. Od tamtej pory fani z niecierpliwością czekają na premierę GTA 6.

  Kiedy premiera GTA 6?

  Obecnie nie ma oficjalnej daty premiery GTA 6. Według ostatnich doniesień, gra ma zostać wydana w 2024 roku. Dokładna data nie jest jednak znana.

  Na jakie platformy?

  GTA 6 będzie dostępne na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Nie jest wykluczone, że gra pojawi się również na komputerach osobistych.

  Trailer GTA 6

  Trailer, który pojawił się jakiś czas temu ciągle bije rekordy popularności pod względem liczby wyświetleń. Nic dziwnego, Rockstar kazał nam długo czekać na jakiekolwiek informacje na temat gry.

  Nowości

  GTA 6 będzie zawierać wiele nowych funkcji, które mają uczynić grę jeszcze bardziej realistyczną i wciągającą. Mowa tu m.in. o:

  • Nowym silniku graficznym, który zapewni jeszcze bardziej realistyczną grafikę i efekty świetlne.
  • Rozbudowanym systemie fizyki, który będzie wpływać na zachowanie pojazdów i otoczenia.
  • Ulepszonej sztucznej inteligencji, która sprawi, że postacie w grze będą bardziej realistyczne i naturalne.
  • Rozbudowanym systemem ekonomicznym, który pozwoli graczom prowadzić legalny lub nielegalny biznes.

  Miasto w GTA 6

  Akcja GTA 6 będzie toczyć się w fikcyjnym mieście Vice City, które jest inspirowane Miami z lat 80. XX wieku. Mapa gry ma być znacznie większa niż mapa Los Santos z GTA V.

  GTA 6 to jedna z najbardziej oczekiwanych gier wideo w historii. Gra ma zawierać wiele nowych funkcji, które mają uczynić ją jeszcze bardziej realistyczną i wciągającą. Premiera gry planowana jest na 2024 rok.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj