More

  Microsoft stworzył kontrolery Xbox o zapachu… pizzy!

  Microsoft, amerykański gigant technologiczny, wychodzi z innowacyjnym pomysłem, który może wywołać uśmiech na twarzach fanów gier i nie tylko. Firma ogłosiła, że stworzyła limitowaną edycją kontrolerów Xbox, zainspirowanych popularnymi postaciami z kultowej serii animowanej „Wojownicze Żółwie Ninja”. Co jednak sprawia, że te kontrolery są tak wyjątkowe? Otóż, są one pachnące… pizzą!

  Pady Xbox o zapachu pizzy

  Każdy, kto oglądał „Wojownicze Żółwie Ninja”, wie, że ta ekipa żółwi znana jest z uwielbienia dla pizzy. Teraz fani będą mieli możliwość wcielić się w ducha tych niesamowitych postaci, grając na kontrolerze, który pachnie ulubionym jedzeniem żółwi.

  Oprócz niezwykłego zapachu, kontrolery zostaną ozdobione charakterystycznymi elementami związanych z każdym z żółwi – Leonardo, Michelangelo, Donatello i Raphael. Każdy kontroler będzie posiadał unikalny wzór i kolorystykę, idealnie oddającą osobowość danej postaci. To idealny sposób, aby jeszcze bardziej zanurzyć się w świat fantastycznych przygód czterech żółwi, walczących ze złem i broniących miasta.

  Zapowiedź tej limitowanej edycji kontrolerów Xbox spotkała się z ogromnym entuzjazmem wśród społeczności graczy i fanów „Wojowniczych Żółwi Ninja”. Wielu z nich już nie może doczekać się premiery i chwili, gdy będą mogli przypomnieć sobie swoje ukochane momenty z serialu, używając wyjątkowych, pachnących kontrolerów.

  Nie tylko miłośnicy gier będą mogli cieszyć się tym unikatowym produktem. Kontrolery Xbox inspirowane „Wojowniczymi Żółwiami Ninja” stanowią doskonały element kolekcjonerski dla fanów serii i gadżet, który może uzupełnić każde geekowskie pomieszczenie.

  Choć na razie wiadomości dotyczące daty premiery i dostępności tych wyjątkowych kontrolerów są jeszcze nieznane, Microsoft zapowiada, że będą one dostępne w ograniczonych ilościach. Więc jeśli jesteś fanem serii „Wojownicze Żółwie Ninja” lub po prostu uwielbiasz niecodzienne gadżety, trzymaj rękę na pulsie i bądź gotowy na zakup tego wyjątkowego kontrolera, gdy tylko pojawi się na rynku. To prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy uwielbiają żywiołowe akcje i zapach świeżo pieczonej pizzy!

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj