More

  Mortal Kombat 12 oficjalnie powstaje! Gra zadebiutuje w 2023 roku!

  Fani serii Mortal Kombat z całego świata z pewnością ucieszą się z najnowszej wiadomości, która pojawiła się na Twitterze. Otóż oficjalnie potwierdzono, że produkcja Mortal Kombat 12 została już rozpoczęta, a premiera gry przewidziana jest na 2023 rok.

  Serce przeczuwało, że tak się stanie

  Wiele osób zastanawiało się, czy po sukcesie Mortal Kombat 11, deweloperzy zdecydują się na kontynuację serii. Teraz już wiadomo, że tak właśnie się stanie. Co ciekawe, Mortal Kombat 12 ma zostać wydana na wszystkich nowych platformach, w tym PlayStation 5, Xbox Series X/S oraz na PC.

  Przedstawiciele studia NetherRealm, które odpowiada za produkcję gry, zapowiadają, że Mortal Kombat 12 będzie zupełnie inny niż jego poprzednicy. Deweloperzy mają zamiar wprowadzić do gry wiele nowości, w tym całkowicie nowy system walki, nowe postacie, lokacje oraz tryby gry.

  Nie wiadomo jeszcze, jakie postacie pojawią się w Mortal Kombat 12, ale fani już spekulują. Z pewnością wielu z nich liczy na powrót kultowych bohaterów, takich jak Scorpion, Sub-Zero, Liu Kang czy Raiden. Jednak deweloperzy zawsze zaskakiwali graczy, wprowadzając do gry nowe postacie, które szybko stały się ich ulubieńcami.

  Kolejną ważną informacją jest to, że NetherRealm ma zamiar skupić się na rozwoju trybu fabularnego. W Mortal Kombat 11 kampania fabularna cieszyła się ogromnym zainteresowaniem graczy, dlatego deweloperzy chcą jeszcze bardziej ją rozbudować. Z pewnością czeka nas wiele emocjonujących walk.

  Nowa grafika na silniku UE5

  Mortal Kombat 12 będzie miał next-genową grafikę – powstaje na silniku UE5. NetherRealm planuje wykorzystać możliwości nowych konsol, aby stworzyć wspaniałe lokacje, modele postaci, fatality, czy wszelakie efekty wizualne. Z pewnością będą jeszcze bardziej imponujące niż w poprzednich odsłonach serii.

  Mortal Kombat to jedna z najpopularniejszych serii wśród fanów bijatyk. Każda nowa odsłona to dla nich wielkie wydarzenie. Z pewnością Mortal Kombat 12 nie będzie wyjątkiem i wiele osób z niecierpliwością czeka na premierę. My również!

  Źródło: Twitter

  Łukasz Musialik

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj