More

  Najważniejsze premiery gier w maju 2023

  Witaj majowa… a nie to nie o tym miało być. Maj się rozpoczął, zatem warto przyjrzeć się temu, co gamerzy lubią najbardziej. Chodzi rzecz jasna o premiery gier na maj 2023. Tutaj dzieje się sporo, chociaż gracze zapewne mają klapki na oczach za sprawą nadchodzącej nowej odsłony Final Fantasy XVI.

  Premiery gier w maju 2023

  Age of Wonders 4 – 2 maja

  Age of Wonders to seria gier opartych na turowym modelu rozgrywki, w której gracz zarządza swoim królestwem, prowadzi badania naukowe, rekrutuje i trenuje wojska oraz walczy z innymi frakcjami. Gracze muszą zarządzać swoimi zasobami, planować swoje działania strategiczne i taktyczne, aby osiągnąć zwycięstwo.

  Redfall – 2 maja

  Redfall to gra osadzona w fikcyjnej wyspie Redfall w stanie Massachusetts, w której gracze będą walczyć z hordami wampirów. W grze są dostępni różni bohaterowie, z którymi gracze będą mogli współpracować, aby przeżyć ataki wampirów. Każdy bohater będzie miał swoje unikalne zdolności i umiejętności, co pozwoli na różnorodne podejście do rozgrywki. Gra osadzona w otwartym świecie, w którym możemy eksplorować i odkrywać różne tajemnice i misje.

  The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom (Switch) – 12 maja

  Nie lada gratka dla miłośników Zeldy! Na tę produkcję czekały rzesze fanów i wreszcie się stąło. W maju swoją premierę będzie miała The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom. To przygodowa gra akcji z otwartym światem, przedstawiająca kolejne przygody Linka oraz Zeldy. Tytuł jest częścią popularnego cyklu od przeszło 30 lat rozwijanego przez firmę Nintendo. Gra ma być bezpośrednią kontynuacją fantastycznego Breath of the Wild. Będzie to przygodowa gra akcji, w której ponownie wcielimy się w Linka, wojownika krainy Hyrule, który będzie musiał stanąć w szranki z największym zagrożeniem dla tego świata – Ganonem.

  LEGO 2K Drive – 19 maja

  LEGO 2K Drive to wysokobudżetowa, przygodowa gra wyścigowa. Visual Concepts i 2K łączą w niej kultowe doświadczenie LEGO z ogromnym otwartym światem, w którym możesz zbudować dowolny pojazd, jeździć wszędzie i zostać legendą wyścigów LEGO.

  Farming Simulator 23 – 23 maja

  Farming Simulator to popularna gra symulacyjna, w której gracz wciela się w rolnika i zarządza własną farmą. W grze gracz musi dbać o różne aspekty prowadzenia gospodarstwa, takie jak uprawa roślin, hodowla zwierząt, zbieranie plonów, sprzedaż produktów i kupowanie nowych maszyn i narzędzi. Gra oferuje wiele różnych opcji i funkcji, takich jak możliwość dostosowania farmy do swoich potrzeb, interakcje z innymi graczami w trybie multiplayer oraz realistyczny model ekonomiczny, który odzwierciedla rzeczywiste rynki i ceny produktów rolnych.

  The Lord of the Rings: Gollum – 25 maja 2023

  The Lord of the Rings: Gollum to gra akcji przygodowa wyprodukowana przez Daedalic Entertainment. Fabuła skupia się na postaci tytułowego Golluma i rozgrywa się między odnalezieniem pierścienia przez Golluma a wydarzeniami ukazanymi w trylogii „Władca pierścieni”. Gra wydana na konsolę PlayStation 5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch oraz PC.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj