More

  Kangurek Kao z ubiegłego roku za darmo na PC

  Niektórzy są w trakcie, ale niektórzy właśnie zakończyli długi weekend majowy. Ta informacja powinna jednak ucieszyć wszystkich fanów kultowej wiele lat temu przygodówki, gdzie przemierzamy świat Kangurkiem Kao. Epic Games Store, podobnie jak w każdy czwartek, oddaje właśnie za darmo Kangurka Kao w wersji z 2022 roku!

  Kangurek Kao 2022 za darmo na PC

  Kangurek Kao to dynamiczna i piękna platformówka trójwymiarowa, która wypełniona jest zabawą, eksploracją, przygodami oraz tajemnicą. Gracz wciela się w postać zadziornego futrzaka, Kao, który wyrusza na niezapomnianą podróż, aby odkryć tajemnicę zniknięcia swojego ojca. W trakcie rozgrywki gracz przemierza rozbudowane światy pełne niebezpieczeństw, zagadek i wrogów, a na każdym kroku czeka kolejna wskazówka lub tajemniczy świat do odkrycia.

  Kangurek Kao to hołd dla złotej ery trójwymiarowych platformówek, w którym gracze znajdą wiele emocjonujących walk oraz innych wspaniałych elementów. Gracz ma możliwość zwiedzenia pięknych, barwnych i zróżnicowanych światów, pełnych zabawy i tajemnic. W grze pojawia się też wiele postaci, zarówno dobrych, jak i złych, które ożywiają świat.

  Nowa przygoda Kangurka Kao

  Gracz dołącza do Kao w epickiej przygodzie, w trakcie której szuka swojego zaginionego ojca oraz poznaje samego siebie. W trakcie rozgrywki gracz opanowuje pradawne moce żywiołów zawarte w parze magicznych rękawic bokserskich. Gra jest przystępna i wciągająca dla graczy w każdym wieku.

  W grze pojawiają się unikalne walki z bossami o różnych stylach i strategiach, które wystawiają zdolności Kao na próbę. Kangurek Kao to trójwymiarowa platformówka o przygodach bezczelnego, zdeterminowanego i zadziornego futrzaka, który wyrusza na niezapomnianą podróż, która odmieni jego życie.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj