More

  Niespodzianka! Przygotuj się dziś na 40-minutowy Nintendo Direct!

  Nieoczekiwanie wczoraj na Twitterze Nintendo zapowiedziało 40-minutową transmisję strumieniową (Nintendo Direct), która odbędzie się dziś (08.02.2023) o godzinie 23:00 czasu polskiego.

  Wielka niespodzianka

  Japończycy nie napisali zbyt wiele na temat tego, czego się spodziewać. Wiadomo jednak, że transmisja Nintendo Direct będzie trwała około 40 minut, podczas których dowiemy się dużo więcej na temat ekskluzywnych pozycji na platformę Nintendo Switch – zwłaszcza tych zapowiedzianych na pierwszą połowę 2023 roku.

  Nintendo Directs to zwięzłe pokazy, na których zazwyczaj Japończycy prezentują zwiastuny do nowych gier. Podczas ostatniej transmisji na żywo we wrześniu, Nintendo ujawniło m.in. informacje na temat jednego ze swoich najbardziej wyczekiwanych IP – The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, czyli kontynuacji świetnej odsłony Breath of the Wild. Pojawił się także nowych zwiastun o wydanym 20 stycznia Fire Emblem Engage.

  Plotki głoszą, że Nintendo może pokusić się o wypuszczeniu DLC do Xenoblade 3. Większość fanów nie może doczekać się nowych przygód Mario, które być może w formie niewielkiej informacji pojawią się na 40-minutowym Nintendo Direct.

  Czego można się spodziewać?

  Jeśli chodzi o to, co faktycznie będzie zawierać prezentacja, będziemy musieli poczekać do 22:00. Wszyscy oczekujemy więcej szczegółów na temat The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, ponieważ zbliża się jej data premiery (12 maja).

  Na liście (prawdopodobnie) znajduje się także nowy zwiastun Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp. Być może wreszcie pojawią się informacje o Pikmin 4, a nawet Metroid Prime 4. Na pewno zostanie pokazana cała masa niespodzianek, więc warto zorganizować chwilę czasu i przygotować popcorn.

  Przypominamy! Transmisja na żywo odbędzie się dziś (08.02.2023) o godzinie 23:00 czasu polskiego. Można ją obejrzeć na oficjalnym kanale YouTube Nintendo pod tym linkiem.

  Źródło: Twitter, Nintendo, YT

  Łukasz Musialik

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj