More

  Nintendo Switch 2: wszystko, co wiemy

  Nintendo Switch to jedna z najpopularniejszych konsol do gier na świecie. Od czasu premiery w 2017 roku konsola sprzedała się w ponad 100 milionach egzemplarzy. Nintendo nie ukrywa, że pracuje nad następcą konsoli, który najprawdopodobniej zostanie nazwany Nintendo Switch 2.

  Data premiery Nintendo Switch 2

  Nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery Nintendo Switch 2. Według nieoficjalnych doniesień, konsola może zostać wydana w drugiej połowie 2024 roku.

  Moc

  Nintendo Switch 2 ma być znacznie mocniejsza niż oryginalny Switch. Konsola ma być wyposażona w procesor AMD RDNA 2, który zapewni lepszą grafikę i wydajność.

  Nazwa

  Nie ma jeszcze oficjalnej nazwy dla Nintendo Switch 2. Niektóre źródła sugerują, że konsola może zostać nazwana Nintendo Switch Pro, ale jest to tylko spekulacja.

  Gry na Nintendo Switch 2

  Nintendo Switch 2 będzie kompatybilny z grami na oryginalny Switch. Konsola będzie również obsługiwać nowe gry, które będą wykorzystane możliwości nowej konsoli.

  Podsumowanie

  Nintendo Switch 2 to długo oczekiwana konsola, która ma szansę na sukces. Konsola ma być znacznie mocniejsza niż oryginalny Switch i będzie obsługiwać nowe gry, które wykorzystają możliwości nowej konsoli.

  Dodatkowe informacje

  Warto wspomnieć o następujących szczegółach dotyczących Nintendo Switch 2:

  • Konsola ma mieć większy wyświetlacz niż oryginalny Switch.
  • Konsola ma mieć ulepszoną baterię, która zapewni dłuższy czas pracy.
  • Konsola ma mieć nowe funkcje, takie jak obsługa 4K.

  Oczywiście, wszystkie te informacje są nieoficjalne i należy je traktować z przymrużeniem oka. Nintendo nie potwierdziło jeszcze żadnych szczegółów dotyczących Nintendo Switch 2.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj