More

  Rockstar dodaje 60 fps do Red Dead Redemption na PS5

  Rockstar Games ogłosiło aktualizację dla graczy korzystających z konsoli PlayStation 5, którzy są fanami Red Dead Redemption. Gra, która już wcześniej zachwyciła graczy swoją epicką opowieścią i pięknym światem, teraz staje się jeszcze bardziej przekonująca dzięki nowej poprawce, która wprowadza płynność rozgrywki na poziomie 60 klatek na sekundę (kl./s).

  60 fps w Red Dead Redemption na PS5

  Ta aktualizacja stanowi doskonałą wiadomość dla wszystkich, którzy zakochali się w dzikim zachodzie stworzonym przez Rockstar. Dzięki 60 kl./s, gra oferuje teraz jeszcze bardziej płynne i realistyczne doświadczenie. Animacje postaci, poruszanie się koni, strzelanie i ogólna rozgrywka teraz działają jeszcze bardziej płynnie, co pozwala graczom jeszcze bardziej wczuć się w świat Red Dead Redemption.

  Jeśli jesteś posiadaczem konsoli PlayStation 5 i fanem Red Dead Redemption, to ta aktualizacja jest absolutnie obowiązkowa. Przekształca ona już imponującą grę w prawdziwe arcydzieło w dziedzinie rozgrywki w otwartym świecie. A jeśli jeszcze nie miałeś okazji spróbować tego tytułu, teraz to najlepszy moment, aby dołączyć do tej niezapomnianej podróży przez Dziki Zachód.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj