More

  Poznaliśmy gry PlayStation Plus na grudzień 2023

  Jak co miesiąc, w jego ostatnich dniach, Sony poinformowało o grach, które będą dostępne w ramach abonamentu PS Plus w nadchodzących miesiącu. Gracze zawsze wyczekują właśnie ostatniego miesiąca roku, bo okres świąteczny sprzyja rozdawnictwu gier z rozmachem. Czy tak będzie i tym razem?

  PlayStation Plus na grudzień 2023

  Patrząc na gry, które lada chwila wskoczą do biblioteki PS Plus ciężko mówić o świątecznej niespodziance. Zadowoleni mogą być co najwyżej fani serii Lego, mający zapewne już w swojej kolekcji tytuł grudniowy. Co zatem dostaniemy w PS Plus w grudniu?

  LEGO 2K Drive

  LEGO 2K Drive to wyścigowa gra akcji opracowana przez 2K Czech i wydana przez 2K Games. Została wydana 10 listopada 2022 roku na platformy PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra jest połączeniem elementów z gier LEGO i serii 2K Sports, takich jak NBA 2K i PGA Tour.

  PowerWash Simulator

  PowerWash Simulator to symulacyjna gra akcji opracowana przez FuturLab i wydana przez Square Enix. Została wydana 13 czerwca 2023 roku na platformy PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Microsoft Windows. Gra pozwala graczom cieszyć się przyjemnością z mycia brudnych powierzchni pod wysokim ciśnieniem wody.

  Sable

  Sable to gra przygodowa z otwartym światem opracowana przez Shedworks i wydana przez Raw Fury. Została wydana 23 września 2021 roku na platformach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Microsoft Windows.

  Wszystkie powyższe gry będą dostępne już 5 grudnia.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj