More

  Remnant, Remnant 2 już dostępne w Game Pass

  Bardzo ciekawe pozycje pojawiły się właśnie w Game Passie. Mowa o Remnant i Remnant 2. Na uwagę zasługuje szczególnie pozycja z numerem 2, bo jest to tegoroczna świezynka, wydana w ostatnie wakacje.

  Remnant, Remnant 2 już w Game Pass

  Remnant: From the Ashes to trzecioosobowa strzelanka akcji z elementami survivalu, wyprodukowana przez Gunfire Games i wydana przez Perfect World Entertainment. Gra została wydana na PlayStation 4, Windows i Xbox One w sierpniu 2019 roku, a następnie w marcu 2023 roku na Nintendo Switch.

  Akcja gry toczy się w postapokaliptycznym świecie, opanowanym przez przerażające kreatury. Gracz wciela się w jednego z ostatnich ocalałych ludzi, który musi przetrwać w tym niebezpiecznym świecie.

  Gra oferuje otwarty świat, podzielony na różne strefy. W każdej strefie gracz musi zmierzyć się z hordami przeciwników, w tym z potężnymi bossami. Aby przetrwać, gracz musi korzystać z różnorodnej broni i umiejętności.

  Remnant 2 to kontynuacja gry Remnant: From the Ashes, wydana w lipcu 2023 roku na PlayStation 5, Xbox Series X/S i Microsoft Windows.

  Akcja gry toczy się kilka lat po wydarzeniach z pierwszej części. Gracz wciela się w jednego z ostatnich ocalałych ludzi, którzy muszą zjednoczyć się, aby powstrzymać nowe zagrożenie.

  Michał Pawlikowski

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj