More

  Stranger Things 5. Netflix rozpoczął zdjęcia!

  Na tę informację czekały rzesze fanów na całym świecie. Serial „Stranger Things” od pierwszego sezonu cieszy się gigantyczną popularnością, szybko stając się kultową produkcją. Kiedy piąty sezon „Stranger Things„? Netflix wreszcie rozpoczął zdjęcia, czym pochwalił się w mediach społecznościowych.

  Stranger Things 5

  Mike, Dustin, Lucas i oczywiście „Jedenastka” powracają z piątym sezonem. Produkcja właśnie się rozpoczęła, a pierwsze zdjęcia wystartowały. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie odbędzie się premiera najnowszej części, ale Netflix i tak kazał nam długo czekać, bo czwarty sezon pojawił się w maju 2022 roku.

  Stranger Things – fabuła

  Serial osadzony jest w fikcyjnym miasteczku Hawkins w stanie Indiana w latach 80-tych. Opowiada historię grupki przyjaciół: Mike’a, Dustina, Lucasa i Willa, którzy prowadzą spokojne życie, aż do momentu, gdy jeden z nich nagle znika. Rozpoczyna się wielka akcja poszukiwawcza, która odsłania tajemnicze wydarzenia zachodzące w okolicy. Okazuje się, że w pobliskim laboratorium rządowym prowadzone są badania nad nadprzyrodzonymi zjawiskami, a jedno z nich wydostaje się na zewnątrz, terroryzując mieszkańców miasteczka.

  Klara Rutkowska

  Najnowsze:

  Może cię zainteresować:

  Zostaw komentarz

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj